Satılık Tekneler

60 Metre Heesen Süperyat Teslim Edildi
4/2/2024 60 Metre Heesen Süperyat Teslim Edildi Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında deniz testleri gerçekleştirilen 60 metre boyundaki Heesen süperyat Ultra G, sahibine teslim edildi. Tamamen özel tasarım olan süperyat, Heesen’in şimdiye kadar inşa ettiği en güçlü süperyatlardan biri. 

Ultra G

Tam 22 bin beygir güç üretebilen motorları, dört su jeti sayesinde 60 metre boyundaki süperyatı 37 knot sürate taşıyabiliyor. Balık meraklısı sahibi tarafından özel olarak inşa ettirilen süperyatta, 40 oltalık balık ekipmanları deposu ve bir özel balık tutma koltuğu var. 

Ultra G

Süperyatın dış tasarımını Omega Architects’den Frank Laupman yaptı. Toplam iç hacmi 918 GT olan süperyatta, on kişilik misafir kapasitesi var. Misafir kamaraları alt güvertede konumlanıyor. Tekne sahibi kamarası ise köprü güvertesinde. 

Ultra G

Fast Displacement Hull Form teknolojisi çerçevesinde tasarlanan hafif alüminyum gövdesi, su jetleriyle birlikte süperyatın draftını 3 metreye kadar indirgerken titreşimi de oldukça azaltıyor. Süperyatta aynı zamanda seyir finleri, gyro dengeleyiciler ve trim plakaları bulunuyor. 
 
Ultra G

Fotoğraflar: Bjorn Mierop
www.heesenyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint