Satılık Tekneler

56 Metre Codecasa, Denize Kavuştu
6/3/2021 56 Metre Codecasa, Denize Kavuştu İtalyan tersane Codecasa, 56 metre boyundaki süperyat projesi F78’i suya indirdi. Tersanenin Viareggio’daki tesislerinde gerçekleştirilen törenle denize indirilen süperyat, Codecasa’nın kendi tasarım ekibi tarafından ortaya çıkarıldı.

 Codecasa f78

Dört kat güverteye sahip olan süperyatın iç mekanlarını, Spadolini tasarladı. Güneş güvertesinin kıç tarafında büyük bir yüzme havuzu bulunan süperyatın bu güvertesinin çevresinde, geniş güneşlenme alanları mevcut. Profili itibariyle tipik bir Codecasa tasarımı olan F78, günümüzün en yüksek teknik standartları çerçevesinde inşa edildi. 

Süperyatın iç mekanları 10 kişilik misafir grubunu ağırlamak üzere tasarlandı. Toplam mürettebat sayısı 13 kişiyle sınırlandırıldı. Klasik dokunuşlar barındıran iç mekan dekoratif unsurları, geniş camlar ile aydınlatılıyor. İç mekanlarda maun ahşabının kullanımı oldukça yaygın.

Çift Caterpillar 3512E makinelerle donatılmış olan süperyatın maksimum sürati 15 knot. Seyir sürati olarak belirtilen 12 knot ile katedebileceği maksimum mesafe, 5 bin deniz mili. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.