Satılık Tekneler

55 Metrelik ‘Akıllı’ Süperyat 'Sangi'
10/15/2019 55 Metrelik ‘Akıllı’ Süperyat 'Sangi' Sangi

Hollandalı tersane Royal Huisman, 55 metrelik ‘akıllı’ süperyat projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Monaco Yat Fuarı’ndan hemen önce lansmanı yapılan süperyat Sangi projesinin tasarımını, Cor D Rover ve mühendisliğini Van Oossanen gerçekleştirdi.

Sangi

Performans, uzun menzil ve tasarruf fikirlerini bir araya getiren bir konsept olan süperyat Sangi, çevre dostu özelliklerle karşımıza çıkıyor. Projenin ‘akıllı’ süperyat olarak anılmasının sebebi, hafif alüminyum gövdesine donatılan ve enerji yönetimi yapabilen akıllı itiş sistemleri. 

Sangi

Hibrit ve ful elektrikli seçenekleriyle üretilmek üzere tasarlanan konsept, akıllı enerji yönetimi sistemleri sayesinde enerji üretimini optimize ediyor, saklıyor ve kullanıyor. ‘Değişim’ anlamına gelen Sangi ismiyle dikkat çeken tasarım, daha az makine dairesine ihtiyaç duyduğu için daha geniş yaşam alanları sunuyor. Royal Huisman alıcılara, iç mekan düzeninden stile ve itiş sistemlerine kadar geniş çaplı seçenekler sunuyor. Süperyatın üst bina tasarımı bile, alıcının tercihine göre değiştirilebiliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.