Satılık Tekneler

50 Metrelik Naboo Konsepti Açıklandı
9/1/2021 50 Metrelik Naboo Konsepti Açıklandı Naboo

Sürdürülebilirlik odağında geliştirilen 50 metre boyundaki süperyat konsepti Naboo, tanıtıldı. Hidden Portside tasarım stüdyosunun ürünü olan Naboo, elektrikli itiş sistemine sahip.

Naboo

Güneş enerjisi panelleriyle donatılan ve geri dönüştürülmüş alüminyum malzemeden inşa edilen gövdesiyle birlikte, sentetik tik güverteyle tasarlanan süperyat her anlamda çevre dostu bir konsept. 

Naboo

Tasarımcıları tarafından ‘sürdürülebilirlik ilkesiyle güzelliği ve şıklığı bir araya getiren Naboo, geleceğin yenilikçiliğini ortaya koyuyor’ diye betimleniyor.

Naboo

Jakuzzi ve bara sahip 65 metrekarelik plaj kulübü alanı, her iki taraftan denize doğru açılan platformlar sayesinde ortaya çıkıyor.

Naboo

Açık plan düzene sahip ana güvertesinde mutfak bölümü de yer alıyor. Diğer taraftan 8 metrelik servis botu taşıyabilecek garajı mevut. Garajda aynı zamanda çeşitli su sporları oyuncakları taşınabiliyor. 

Naboo

Süperyatın misafir kamaraları ana güvertede konumlanıyor. Master kamara ise, köprü güvertesinde yer alıyor. Master kamaranın 33 metrekarelik özel terası var. 

 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.