Satılık Tekneler

5. Wallyace 27 Suya İndi
10.04.2018 5. Wallyace 27 Suya İndi Wally, Wallyace 27 serisi kompozit motoryatlarının 5. gövdesini suya indirdi. Motoryatın isminin Private GG olduğu açıklandı. 

Allseas tasarım stüdyosuyla işbirliği sonucunda ortaya çıkarılan motoryat; 27,33 metre boyunda. Motoryatın iç dekorasyonu, Wally firmasının ilk defa çalıştığı Alberto Pinto Design tarafından yapıldı.

Wallyace 27

Wallyace 27 Private GG’de, sahibinin talepleri doğrultusunda birçok kişiselleştirme yapıldı. Örneğin, süperyat merdiven boşluğu sancak tarafa kaydırılıp, ana salonda daha fazla yaşam alanı sağlandı. İç dekorasyonda tercih edilen renkler ve malzemeler de, yine sahibinin talepleri neticesinde tasarlandı.

Beyaz saten lake ve gri meşe detaylarla, iç mekanda saf ve şık bir atmosfer oluşturuldu. Kamaralarda ise, kırmızı lakeler ve krom uygulamalar tercih edildi. Dümen evinde kullanılan Makassar abanoz ve koyu kahve deriler, motoryatın iç dekorasyonundaki kontrast olarak düşünüldü. 

Wallyace 27.

Motoryatta üç kamaralı düzen tercih edildi. Toplamda 7 kişilik misafir kapasitesi sunan yatın tam genişlikteki tekne sahibi kamarası, kıç tarafta konumlanıyor ve özel terası var. 

Çift 345’er beygirlik Caterpillar C12 motorlarla donatılmış olan, Wallyace 27’nin seyir sürati 12 knot. Ekonomik süratle seyrederken ise menzili 3800 deniz mili. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.