Satılık Tekneler

47 Metrelik Süperyat ''Lady Dee''
11/27/2014 Acico Yachts tarafından 2012’de suya indirilen Lady Dee’nin mimarisi, Olivier F. van Meer tarafından yapıldı. Benzersiz dış tasarımını ise Hollandalı tasarımcı Cor D Rover tamamladı. Lükste adeta son noktaları sunanLady Dee, master suit, VIP kamara ve iki adet çift kişilik suit ile iki adet yine çift kişilik misafir kabiniyle 12 misafiri ağırlama kapasitesine sahip. Sofistike atmosferinde muhteşem tecrübelere ev sahipliği yapan Lady Dee, güvertesindeki jakuzzi, yüzme havuzu gibi lüks özellikleri misafirlerinden eksik etmiyor. Üstün iklimlendirme sistemleri, sualtı aydınlatmaları ve Sıfır-sürat stabilizörleri gibi son teknoloji motoryat donanımları da beklendiği üzere mevcut. 47 metre boyundaki dev Lady Dee’de ek olarak en iyi kalite su oyuncakları, Naumatec 6.10 metre servis botu ve jet ski’ler olmak üzere düşünülmüş.

47 Metrelik Süperyat ''Lady Dee''

Lady Dee’nin maksimum sürati 16 knot. Adriyatik Denizi de dahil olmak üzere Doğu ve Batı Akdeniz’de kiralık olarak misafirlerini ağırlamaya hazır.  


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.