Satılık Tekneler

42 Metre Sanlorenzo Motoryat X Satıldı!
3/17/2020 42 Metre Sanlorenzo Motoryat X Satıldı! Camper & Nicholsons International tarafından satış listesinde yer alan 42,2 metrelik motoryat, çelik ve alüminyumdan inşa edildi. İtalyan tersane Sanlorenzo’nun 2016’da teslim ettiği motoryat, Francesco Paszkowski tarafından tasarlandı. 

sanlorenzo -X

Tersanenin 460EXP serisinin bir modeli olan motoryat X, 12 kişilik konuk kapasitesine sahip. Motoryatın master süiti ana güvertede yer alırken; iki VIP süit ve iki ikiz yataklı kamara alt güvertede konumlanıyor. Tüm kamaraların ebeveyn banyoları ve eğlence merkezleri düşünülmüş. Baş taraftaki kamara spor salonuna dönüştürülmüş. İstendiğinde altıncı misafir kamarası olarak kullanılabiliyor.

14 kişilik yemek masası ve geniş sosyal alanlara sahip olan motoryatın, tüm iç mekanları da Paszkowski tarafından dekore edilmiş. Ek olarak RINA dahilinde ‘Green Plus’ olarak sınıflandırılan motoryat, jeneratör kullanmadan uzun süre boyunca demirde faal olarak durabiliyor. 

Çift 1320 beygirlik Caterpillar dizel makinelere sahip olan motoryat X, 50 bin litre yakıt kapasitesi sayesinde 4 bin deniz mili menzil sunuyor. Motoryat X için istenen liste fiyatı 18 milyon Euro idi.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.