Satılık Tekneler

40 Open Sunreef Power
05.04.2018 40 Open Sunreef Power Sunreef Yachts, 2014 Cannes Yachting Festival’da ilk açık plan foiling katamaran konseptini tanıttığından bu yana, mühendisleri ve tasarımcılarıyla, teknik açıdan dünyanın en gelişmiş çok gövdeli ve süratli teknesini piyasaya sürmek için çalışıyor.

40 Open Sunreef Power

Yeni 40 Open Sunreef Power, çok gövdeli bir tasarımın günlük bir gezi teknesine uyarlanmış hali olarak karşımızda. Muazzam oturma alanlarıyla yüksek süratlerdeki üstün denge, bu niteliğin en önemli bileşenleri. Sunreef, yeni modelinin lansmanını Dubai Uluslararası Yat Fuarı’nda gerçekleştirdi. 

40 Open Sunreef Power. 40 Open Sunreef Power..
40 Open Sunreef Power...

Katamaran gövdelerinin gelişmiş yapısı sayesinde 40 Open Sunreef Power, herhangi bir dengeleyici sisteme ihtiyaç duymuyor. Foiling ve planing olarak iki farklı versiyon halinde satışa sunulacak olan 40 Open Sunreef Power, ayrıca 2x435’den 2x860 beygirlik motor seçeneklerine kadar opsiyon sunuyor. Katamaran, 60 knot üzeri süratlere rahatlıkla erişebiliyor. Foiling kanatlara sahip olan versiyonda 40 Open Sunreef Power, 25 knot üzeri süratlerde sudan yükselerek sürtünmeyi minimuma indirgiyor. Bu sayede dalgaların üzerinde etkilenmeden seyrederken, 60 knot’ın üzerinde muazzam yakıt tasarrufuyla seyredebiliyor.

40 Open Sunreef Power,

Yeni 40 Open Sunreef Power, her iki yana doğru açılan hidrolik sistemli platformları sayesinde oturma alanlarını maksimize ederken, misafirlere su sporlarının tadını çıkarmak için olanak sağlıyor. Sportif koltuklarla döşenmiş dümen istasyonunda dokunmatik ekranlar dikkat çekiyor.

40 Open Sunreef Power,, 40 Open Sunreef Power,,,
40 Open Sunreef Power., 40 Open Sunreef Power,.

Baş tarafta ise yemek masası bölümü çok sayıda misafiri birlikte ağırlamaya fırsat sağlıyor. Baş taraf, alıcının isteğine göre fazladan bir kamara olarak da inşa edilebiliyor. Katamaranın gövdelerinin içinde ise, bir banyo ve kamara yer alıyor. 

40 Open Sunreef Power,.,

Teknik detayları:

Boyu: 13,1 metre
Genişliği: 5,2 metre
Su kesimi: 0,7 metre

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.