Satılık Tekneler

40 Metrelik CCN Satıldı
10/5/2018 40 Metrelik CCN Satıldı İtalyan Cerri Cantieri Navali, özel yapım olarak tasarlanan 40 metrelik motoryat modelinden sipariş aldığını açıkladı. 

Panam ismi verilen motoryat Francesco Paszkowski tarafından tasarlandı. Tersanenin 49,9 metrelik Elsea ve 27 metrelik Freedom motoryatlarının dahil olduğu Fuoriserie koleksiyonunun bir parçası olan yeni tasarım, Avrupalı müşterisine 2020’de teslim edilecek.

Cerri Cantieri Navali,,Panam

Toplamda 12 misafir kapasitesi sunan motoryatın ana güvertesinde, gövdenin tüm genişliğinden faydalanan tekne sahibi kamarası sunuyor. Geriye kalan 5 adet misafir kamaralarının tümünde ebeveyn banyo mevcut. 

Modern, dinamik ve kuvvetli görünümünü büyük ölçüde dikey burun yapısına borçlu olan motoryat, büyük ve düzensiz pencereleriyle farklı bir izlenim yaratıyor. 

65 metrekarelik flybridge alanına sahip olan Panam’ın bu güvertesinde, özel yapım akıntı sistemiyle donatılmış bir yüzme havuzu mevcut. Motoryatın güneşlenme alanı ise baş üstünde konumlanıyor.

Üç adet V12 2000 MTU dizel motorlarla donatılacak olan motoryat, KaMeWa su jetlerine sahip olacak. Motoryatın belirtilen seyir sürati 25 knot iken, maksimum sürati 31 knot. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.