Satılık Tekneler

40 Metre Konsept Yelkenli Trimaran
12/6/2022 40 Metre Konsept Yelkenli Trimaran Domus yelkenli trimaran

Rob Doyle Design
ve Van Geest Design iş birliğiyle ortaya çıkarılan 40 metre boyundaki yelkenli trimaran tasarımı, tamamen sıfır emisyonu garanti ediyor. Trimaran gövdesi sayesinde, 60 metrelik motoryat iç hacmine denk hacimler sunuyor.

Domus yelkenli trimaran
 
Adı “Domus” olan sıfır emisyonlu yelkenli trimaran, 750 groston üzeri hacme sahip. Gerçek anlamda sıfır emisyon hedefiyle tasarlanan konsept; güneş enerjisi, hydro-regeneration teknolojisi ve hidrojen yakıt hücreleriyle güç üretiyor. Optimize edilmiş güneş enerjisi ve batarya sistemi sayesinde gün ışığında doğrudan güneş enerjisiyle ilerlerken, gece seyirlerinde bataryalarına depolanan enerjiyi kullanıyor. Bu sistem, aynı zamanda demirdeyken de tamamen sessiz bir şekilde sıfır emisyon anlamına geliyor.

Domus yelkenli trimaran
 
Yatın iki güvertesi arasında 783 metre karelik iç yaşam alanı tasarlanmış. Toplamda 6 misafir kamarasının 4'ü VIP olarak düşünülmüş. İki ayrı tekne sahibi kamarasının özel salon bölümü var.

Domus yelkenli trimaran
 
Konsept tasarım yelkenlinin dikkat çeken özellikleri arasında sinema salonu, spor salonu ve bar bulunuyor. Ek olarak yüzme havuzu ve spa bölümü de yer alıyor.

robdoyledesign.com
www.vangeestdesign.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.