Satılık Tekneler

34 Metre Motoryat ''Blue Jeans'' Teslim Edildi!
11/10/2022 34 Metre Motoryat ''Blue Jeans'' Teslim Edildi! Hollandalı tersane Van Der Valk’ın inşa ettiği 34 metrelik motoryat Blue Jeans, sahibine teslim edildi. İki mavi tonunun bir araya geldiği şık gövde rengiyle dikkat çeken motoryatın, İngiltere’nin başkenti Londra’da, Thames Nehri’nden geçerken çekilen fotoğrafları medyada yankı uyandırdı. 

Motoryat Blue Jeans

Tamamen özel tasarım bir motoryat olan Blue Jeans, tersanenin şimdiye kadar inşa ettiği en büyük üçüncü motoryat olma özelliğini taşıyor. İç ve dış tasarımı Guido de Groot Design tarafından yapılan motoryatın mimarisi için Diana Yacht Design firması görev aldı. 

Motoryat Blue Jeans

Tamamen eğlence odaklı bir tasarım olan motoryat Blue Jeans, yüksek tavanlı iç mekanlara sahip. Kuzey Avrupa ve Asya stillerini yansıtan iç mekanlarında bakır tonlarda duvarların yanı sıra, küçük tik ahşabı çıtaların yoğun kullanımı öne çıkıyor. Salondaki yüksek tavan ve geniş pencereler, doğal ışığın mermer detaylarla muazzam bir ahenk oluşturmasını sağlıyor. Nero Marquina ve Fior di Bosco mermerleriyle çevrelenmiş yemek bölümünde, 8 kişilik misafir grubu yemek yiyebiliyor.

Motoryat Blue Jeans

Motoryatın toplam konuk kapasitesi de 8 kişiyle sınırlandırılmış. Özenilerek dekore edilen tekne sahibi kamarasında, nadir bulunan Lapis Blue mermerler kullanılmış. 

Motoryat Blue Jeans

Hidrolik yüzme platformu ve Carbon Craft CC130 turbojet servis teknesini taşıyabilen garajı, motoryatın öne çıkan diğer özellikleri arasında. 

Motoryat Blue Jeans, çift 2600 beygirlik MTU motorları sayesinde 28 knot maksimum ve 22,4 knot seyir sürati verilerine sahip.

Motoryat Blue Jeans

Fotoğraflar: Breed Media

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint