Satılık Tekneler

31 Metrelik CdM Motoryat Satılık
8/16/2022 31 Metrelik CdM Motoryat Satılık Hvalross

Yapımı 2017 yılında tamamlanan, İtalyan tersane Cantiere delle Marche yapımı motoryat Hvalross satılık olarak listelerde yer aldı. Suya indirildiğinde adı Galego olan motoryatın sahibi, 2018’den beri aynı kişi.

Hvalross

Satılık olarak listelenen motoryat Hvalross’un dış tasarımı ve mühendisliği Hydro Tec tarafından yapıldı. Tersanenin oldukça popüler olan Darwin 102 serisinin bir gövdesi olan Hvalross, 4700 deniz mili menzili ve güçlü tasarım profiliyle kompakt bir ‘explorer’.

Hvalross

Motoryatın iç mekanları Pierluigi Floris Architetto tarafından, koyu çikolata tonlarıyla dekore edildi. Ana salondaki geniş pencereler, yemek bölümü ve salon alanının mutfak ve bar kısmına doğrudan bağlanmış olması dikkat çekiyor.

Hvalross

Birbirinden konforlu donanımlara sahip 4 misafir kamarasında toplam 8 kişilik yatak kapasitesi var. Kamaraların tümünde ebeveyn banyosu mevcut. Tekne sahibi kamarasının ise ayrı bir çalışma odası var. Mürettebat sayısı 6 kişi. 

Hvalross Hvalross

Gövdesi çelik, üst binası alüminyumdan inşa edilmiş olan CdM motoryatın ikiz makineleri Caterpillar marka. Maksimum 13 knot, konforlu seyir için ise 11,5 knot sürat verileri mevcut. 

Hvalross

Hvalross için talep edilen liste fiyatı 9 milyon 700 bin Euro. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.