Satılık Tekneler

3. Oyster Dünya Rallisi Hazırlıkları Başladı
7/4/2019 3. Oyster Dünya Rallisi Hazırlıkları Başladı Oyster Dünya Rallisi’nin üçüncü versiyonu için, ilk hazırlıklara şimdiden başlandı. 2022 - 2023 yılında gerçekleşmesi planlanan büyük rallide, seçilecek olan 30 Oyster yelkenlisi yer alacak. Filo, Ocak 2022’de Antigua’dan palamar çözecek. 

3. Oyster Dünya Rallisi Hazırlıkları Başladı

Oyster CEO’su Paul Adamson’a göre ‘ömürlük bir macera’ olarak nitelendirilen organizasyonda; Oyster yelkenlilerinin oluşturacağı filo Karayipler’den başlayacağı ralliyi, Panama Kanalı’nı geçerek Galapagos Adaları’na,  French Polinesia üzerinden Avustralya’ya ve devamında Endonezya’ya doğru katedecek. Bu bölümün ardından, Reunion Adası’nı geçerek Hint Okyanusu’nda yelken açacak olan filo, Mauritius’un ardından Noel zamanını Cape Town’da yaşayacak. Akabinde Brezilya sahillerine doğru seyredecek olan filo, St Helena ve Ascension Adası, Grenada ve Antigua rotasını takip edecek.

3. Oyster Dünya Rallisi Hazırlıkları Başladı

Oyster Dünya Rallisi’ni ‘tüm Oyster sahiplerinin ve yelkencilerin hayali’ olarak gördüklerini belirten Adamson, rota boyunca çok sayıda hayret verici an yaşanacağını ve muazzam coğrafyalardan geçileceğini söyledi. 

Organizasyon boyunca Oyster teknik destek ekibi ve organizasyon ekibi filoya eşlik edecek. Partileri, sosyal organizasyonları, diğer tüm gümrük ve lojistik ihtiyaçları destek ekipleri organize edecek.

Büyük organizasyona henüz iki yıldan fazla süre olmasına rağmen, webinar’lar yarın başlıyor. Webinar’da Adamson tarafından rota ve zamanlamalar hakkında bilgilendirmeler yapılacak ve başvuruların nasıl tamamlanacağı bildirilecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.