Satılık Tekneler

2022’de Tamamlanan En Büyük Süperyat : Project Blue
2/25/2022 2022’de Tamamlanan En Büyük Süperyat : Project Blue Project Blue

Lürssen
, 2022’de yapımı tamamlanan en büyük süperyat unvanına sahip Project Blue’yu denize indirdi. Teslimatı 2023’de gerçekleşecek olan 158 metre boyundaki dev süperyatın Bremen tesislerindeki denize kavuşma anının görüntüleri paylaşıldı. Aslında bir önceki hafta denize indirilmesi planlanıyordu ancak, Eunice Fırtınası’nın sebep olduğu olumsuz hava şartları sebebiyle tören bir hafta gecikmeli olarak gerçekleşti.

Project Blue

Dünyanın en büyük süperyatlarından biri olarak hayata geçirilen Project Blue, en büyük 100 yat arasında 5. sıraya oturdu. Bu sayede bir diğer Lürssen yapımı olan 156 metrelik Dilbar, 6. sıraya geriledi. Project Blue, yine bir Lürssen yapımı ve dünyanın en büyük süperyatı olan 180,6 metrelik Azzam’dan sonra Lürssen filosunda ikinci sırada yerini aldı. 

Project Blue

Project Blue, yapım aşamaları ve proje detayları açısından şimdiye kadarki en gizemli süperyat projelerinden biri. Tersane tarafından herhangi bir detayı açıklanmayan bu özel yapım süperyatın, genişliğinin 21 metre olduğu biliniyor.

 


www.lurssen.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint