Satılık Tekneler

2015 Pershing 70
9/18/2014
Çağın ötesinde çizgilerin yanı sıra, Pershing’in eşsiz performansı ve yenilikçi teknolojik cihazları ile yeni 70 foot tekne ile İtalyan marka dünyanın her yerinden gelen yatçılık meraklıları şaşırtmak için hazır.


Dünyanın en önemli performanslı açık motor yat üreticilerinden birisi olan Ferretti Grup markalarından birisi olan Pershing, Avrupa’nın 2015 yat sezonunun açılışını yaptığı Cannes Yat Festivalini yeni ürünlerinin tanıtımı için seçti. 9 – 14 Eylül arasında düzenlenen organizasyonda Pershing yeni tekneleri Pershing 70’in dünya prömiyerini gerçekleştirdi. 

Pershing-70-running

Yeni Pershing 70, tüm Pershing serisinde imzası bulunan yat tasarımcısı Fulvio De Simoni, grubun araştırma-geliştirme departmanı AYT&D ortak çalışmasının bir ürünü olarak ortaya çıktı. Yeni tekne ile grup 60 – 80 foot sınıfında yerini sağlamlaştırıyor. “Yeni Jenerasyon” Pershing 62’in lansmanından sadece bir yıl sonra tanıtımı yapılan Pershing 70 ile dinamik ve sıradışı çizgiler, lüks tasarım çözümleri ve yaratıcılık, son teknoloji sayesinde geleceği bugünden yaşatıyor.

İlk bakışta, Pershing 70’te göze çarpan geleceğe ait olduğu duygusunu yaşatan muhteşem çizgilerine ilaveten dikkatlice seçilmiş renk kompinasyonları ve original yapısal tasarımı.

Peshing 70- garage

Gövdenin birinci katında göz kamaştırıcı “Şampanya İncisi” gövde, ana güverte ve üst yapı ile kontrast oluşturan karbon grisi hardtop, iki yandaki kanatlar açılarak küpeşte ile yandaki yürüme yollarını birleştirmiş, böylece yeni görünümlü, daha büyük, daha büyük teknelerde görmeye alıştığımız kokpit elde edilmiş.

Teknenin sportif görüntüsü ana gövdeden perdahlanarak iki büyük pencere ile master kamarayı bütünlemekte, benzer görünüm Pershing 62’de kullanıldığı için aynı ailenin üyesi hissini veriyor. VIP kamarasının pencerelerine önde yer verilerek ideal tasarımın çizgileri sergileniyor. 

pershing 70-galley

Teknenin iç tasarımında da aynı şekilde yaratıcı yerleşim ve dekorasyon göz kamaştırıyor. Kontrast oluşturan renkler, ashwood ağacının açık renkli mobilya iskeleti kömür grisi lake finiş ile elde edilmiş. Beyaz renk güverte ve tavan kaplamaları için seçilmiş, tavan panellerinin arasına LED aydınlatma sistemi yerleştirilmiş. Ahşap yer kaplaması ana güvertedeki dekorasyonu tamamlıyor. Altı kişilik oturma grubu 46’’ ekran TV ile bütünleşmiş. 

pershing 70- master cabin

Alt güverte üç kamara, üç banyo ve mutfaktan oluşuyor. Teknenin tüm genişliğini kullanan master suit teknenin kıç bölümüne konumlandırılmış. Alt güvertedeki tüm diğer bölümler ara kat seviyesine yerleştirilmiş. Sancakta mutfak yer alırken iskelede ikiz yataklı üçüncü kamara bağımsız banyosu ile yer alıyor. VIP kabini başaltında kendisine yer bulmuş, büyük ve havadar kabinde çift gardırop ve ayrı duş bölümü ile birlikte en-suite banyo bulunuyor.

Yeni Pershing 70’ etkileyici motor karakteri ve performansı ile övünüyor. Standart olarak teknede bulunan iki adet MTU 10V 2000 M94 toplamda 1.623 mhp güç üretiyor. Motor ile kompine edilen Top System 85P surface drive sistemi ile Pershing 70’ 46 knot maksimum hıza ulaşırken, seyir hızı olarak 40 knot tanımlanıyor.

Pershing 70- kitchen

Yeni Pershing 70’ aynı zamanda etkileyici çok çeşitli teknolojik çözüm isteğe bağlı olarak kullanılabiliyor ve böylece bu büyüklükteki bir yatta elde edilen sonuç benzerleri ile arasındaki farkı açık bir şekilde ortaya koyuyor. 

www.pershing-yacht.com

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.