Satılık Tekneler

136 Metrelik Flying Fox, Charter Listesinde!
5/8/2019 136 Metrelik Flying Fox, Charter Listesinde!

Flying Fox

Lürssen’in yapımını yeni tamamladığı ve sadece iki ay önce sahibine teslim ettiği 136 metrelik süperyat Flying Fox, Imperial firması tarafından charter listesine eklendi. İnşa aşamasını yöneten Imperial, süperyatın charter edilme aşamasında da görev alarak operasyon yönetimine devam etmiş oldu. 

Flying Fox

Charter listelerinde yer alan süperyatlar içinde en büyükler arasına giren Flying Fox, dünyanın en uzun 16. süperyatı. İç hacim olarak da dünyanın en büyük 14.’sü olan Flying Fox, tam 9100 GT hacminde.

Flying Fox Flying Fox

Üretici tersanesi Lürssen ile birlikte, tasarım ve yapım aşamalarında rol oynayan Espen Oeino ve Mark Berryman gibi isimlerle adından söz ettiren Flying Fox, güvercin grisi gövde rengine sahip. Genişliği 22,5 metre olan süperyatta 12 metrelik yüzme havuzu var.

Flying Fox Flying Fox

Toplamda 22 kişilik misafir kapasitesinin yanı sıra 54 kişilik mürettebat, Flying Fox’un konaklama rakamlarını oluşturuyor. Tamamen hususi master süit, süperyatın üst güvertesinde konumlanıyor. Süperyatta yer alan 10 adet VIP süitin tümünde, özel teras ve ebeveyn banyo bulunuyor.

Flying Fox Flying Fox

Köprü güvertesindeki ana salon iki kattan oluşuyor ve 22 kişiyi ağırlayabilecek yemek bölümü var. Yine iki kat güverteye yayılmış olan tam donanımlı spa bölümü, 400 metrekarelik bir alan sunuyor.

Flying Fox
 
Fotoğraflar : Imperial Yachts

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint