Satılık Tekneler

110 Metrelik Feadship Testlere Başlıyor
12.07.2018 110 Metrelik Feadship Testlere Başlıyor Bugüne kadar suya inmiş en büyük Feadship süperyatı olma özelliğine sahip Project 1007 kodlu süperyat, deniz testlerine başlıyor. Tersane tarafından yapılan açıklamada, testlerin Kuzey Denizi’nde gerçekleşeceği bildirildi.

Anna-Project 1007

Geçen ay suya indirilen 110 metrelik süperyat projesi Project 1007’nin, ‘Anna’ ismiyle sahibine teslim edileceği öğrenildi. 

Anna-Project 1007.

Tersanenin Makkum tesislerinde yapımı tamamlandıktan sonra Amsterdam’a seyreden süperyat, teslim edildiğinde süperyat Jubilee ile birlikte, Hollanda’da yapılmış olan en büyük süperyat sıfatını taşıyacak.

Anna-Project 1007,

Süperyatın iç mekanını Michael Leach Design, tekne sahibinin kişisel dekorasyoncusu Brian McCarthy Inc. firmasıyla birlikte tasarladı. Mühendisliğini ise De Voogt tamamladı. Henüz detaylı bir bilgilendirme yapılmasa da, süperyatın çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edildiği öğrenildi.

Anna-Project 1007,,

Dışa doğu katlanarak açılan beach club’ı ve bordadan açılan garaj kapağı, süperyatın dikkat çekici nitelikleri olarak karşımıza çıkıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.