Satılık Tekneler

Yılın Süperyatı 90 Metrelik 'DAR'
5/22/2019 Yılın Süperyatı 90 Metrelik 'DAR' Boat International’ın düzenlediği ve bu yıl 14.’sü gerçekleşen Dünya Süperyat Ödülleri 2019, sahiplerini buldu.Oyster Yachts sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda, bu yıl teslim edilen en yenilikçi ve en fark yaratan süperyatlar ödüllerini aldı. 

Londra’da gerçekleşen prestijli organizasyonda 16 farklı kategori yer aldı. Neptune ödülüyle birlikte, tüm kategorilerde toplam 17 süperyat ödüle layık görüldü. Yılın motoryatı birden fazla ödüllü DAR olurken, yılın yelkenlisi Black Pearl seçildi. 

süperyat DAR
Fotoğraf: Franscisco Martinez

Yılın motoryatı ödülüne layık görülen DAR, 2000GT ve üzeri kategoride aday gösterildi. Boyu 90 metre olan süperyat DAROceanco tarafından 2019’da suya indirilmişti. Azure ve Oceanco’nun mühendisliğini birlikte tamamladığı süperyatın tasarımcısı ise, Luiz de Basto idi. Süperyatın iç mekanları Nuvolari Lenard imzalı. 

süperyat Black Pearl

60 metre ve üzeri kategoride değerlendirilen, üç direkli yelkenli süperyat Black Pearl yılın yelkenlisi seçildi. Black Pearl’ün tam boyu 106,7 metre. Dış tasarımı Ken Freivokh ve Nuvolari Lenard tarafından ortaya çıkarılan yelkenli süperyatın iç mekanlarını; Gerard P VillateNuvolari Lenard ve Ken Freivokh Design tasarladı. 
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.