Satılık Tekneler

Yılın İkinci X-Yachts ''In-House Boat Show'' Etkinliği Başlıyor
10/11/2018 Yılın İkinci X-Yachts ''In-House Boat Show'' Etkinliği Başlıyor Bu yılın ikinci "In-House Boat Show" etkinliği,  9-11 Kasım Cuma - Pazar günlerinde X-Yachts'ın Haderslev / Danimarka'daki genel merkezi, marinası ve kapalı showroomunda düzenlenecek. 

X-Yachts ''In-House Boat Show''

In-House” etkinliği; müstakbel X-Yachts sahiplerine üretim tesislerini ziyaret etmek, kızaktaki teknelerin anatomisini ve inşa kalitesini görmek, X-Yachts’ın kendi marinası ve özel showroom’unda sergilenen modelleri zaman sınırlaması olmaksızın daha yakından inceleyip tanımak ve şirket yöneticileri, mühendisleri, tasarımcıları ile bizzat tanışmak ve görüşmek için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

X-Yachts ''In-House Boat Show''

In-House” ta bu yıl “Xcruising” serisinden Xc 35 ve Xc 50 ile “Xperformance” serisinden Xp 38 ve Xp 44‘ün yanında, yeni “PureX” serisinden X4.3, X4.6 ve X4.9 da görülebilecek. 

PureX-X4.6

Bu etkinlik, X-Yachts meraklılarına yeni serinin en son modeli X4.6‘yı, önümüzdeki Ocak ayında Düsseldorf Boat Show’da yapılacak olan dünya lansmanı öncesinde görmek üzere ayrıcalıklı bir fırsat sunuyor. ,

X-Yachts ''In-House Boat Show''

In house”a katılan ziyretçiler, üretimdeki ve 2’nci el satıştaki pek çok tekneyi incelemenin yanında, North, Elvstrøm, B&G ve Raymarine hakkında ilgililerden bilgi almak fırsatını bulacaklar.

Haderslev- Danimarka

X-Yachts’ın Haderslev şehrindeki Danimarka üretim merkezi, Hamburg havalimanına kara yolu ile 2 saat mesafededir. THY’nin İstanbul - Hamburg arasında günde birkaç seferi bulunmaktadır. Pegasus Airlines da, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Hamburg’a günde bir sefer yapmaktadır.

Bu etkinliğe katılmak, program ve organizasyon ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com.tr 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS