Satılık Tekneler

Yeni Yamaha XTO OFFSHORE
8/28/2018 Yeni Yamaha XTO OFFSHORE Yamaha, 5.6 litrelik yeni V8 kıçtan takma deniz motorunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Açıkdeniz tekneleri için tasarlanan yeni XTO OFFSHORE kıçtan takma motor, üstün gücü ve etkileyici verimliliğiyle pazarda adından söz ettirecek.

Çarpıcı tasarımı sayesinde iskeleden bakım yapılabilen yeni XTO OFFSHORE, elektrik dümenleme sistemi sayesinde etkileyici manevra konforu sunuyor. 

XTO OFFSHORE

Daha önce hiçbir kıçtan takma motorda kullanılmamış olan direkt yakıt enjeksiyonu teknolojisi, XTO OFFSHORE’un performansını daha da yukarı çekerken, yüksek basınçla yakıt püskürtme özelliği sayesinde piyasadaki diğer kıçtan takma motorlara göre çok daha verimli olmasını sağlıyor. 

Yeni XTO OFFSHORE’un fark yaratan özellikleri sadece bunlar değil. Çapı 16’dan 17,125 inç’e kadar değişen ve daha fazla kanat yüzeyi sağlayan XTO OS pervaneleri, V8 XTO’nun tork potansiyelini maksimize ederken, tornistan gücünü Yamaha F350’ye göre yüzde 300’e kadar yükseltiyor.Gelişmiş sıcaklık kontrolü sağlayan iki aşamalı su pompası sistemi, yine XTO OFFSHORE’un fark yaratan özellikleri arasında. Bu teknoloji sayesinde motor her devir aralığında doğru soğutmayı yaparak, açıkdeniz şartlarında en iyi performansı sunuyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS