Satılık Tekneler

Yeni Vicem 50 IPS Classic!
1/15/2021 Yeni Vicem 50 IPS Classic! Vicem 50 IPS Classic

Vicem Yachts,
başarılı 46 IPS Classic modelinin üzerine, yeni IPS 50’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Vicem’in özel üretim serisi olan Classic’in en yenisi olarak tanıtılacak olan 50 Classic, 2021 Palm Beach yat fuarında görücüye çıkacak. 

Vicem 50 IPS Classic

Yeni infüzyon fiberglas kompozit üretim tekniğiyle hayata geçirilecek olan 50 IPS Classic projesi, Vicem’in 28 metreye kadar diğer modellerinde kullandığı özel vinilester tekniğine göre daha hızlı üretilecek. 

Vicem 50 IPS Classic

Sportif bir motoryat olan Vicem 50 IPS Classic, baştan kıça kadar tüm detaylarında ‘klasik’ ruhunu sonuna kadar yansıtan bir tasarım. El işçiliği ürünü olan maun iç mekanları ve sahibinin talepleri doğrultusunda tamamen kişiselleştirilebilen iç düzen ve detayları, Vicem Yachts farkını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Vicem 50 IPS Classic

Maun ve camdan yapılma üçlü sürgülü kapı, kokpit ile salonu birbirine bağlıyor ve sosyal alanı iki katına çıkarıyor. Alt güvertede ise, bir ila üç kamara arası düzen seçenekleri alıcıya sunuluyor. 

Vicem 50 IPS Classic

Yeni 50 IPS Classic’de çift Volvo 435 beygirlik IPS kuyruk motorları kullanıyor. Motoryat, bu motorlar sayesinde 28 knot sürate erişebiliyor. Konforlu seyir sürati ise 24 knot olarak belirtiliyor.

Vicem 50 IPS Classic Vicem 50 IPS Classic

Teknik detayları:

Boyu: 15,85 metre
Genişliği: 4,41 metre
Draftı: 1,12 metre
Yakıt kapasitesi: 2000 litre
Su kapasitesi: 757 litre

www.vicemyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS