Satılık Tekneler

Yeni Technohull, 38 Grand Sport
7/11/2019 Yeni Technohull, 38 Grand Sport Yunanlı bot üreticisi Technohull, tam 103 knot sürate erişebilen yeni 38 Grand Sport modelini suya indirmeye hazırlanıyor.

Üreticinin şimdiye kadar piyasaya süreceği en süratli model olacak olan yeni 38 Grand Sport bot, bu muazzam süratini Dynastream gövde tasarımı ve kuvvetli motorlarına borçlu. 

38 Grand Sport

Technohull’ın mühendisleri tarafından tam 5 yıldır üzerinde çalışılan 38 Grand Sport gövdesi, üç ana özelliği sayesinde akıllara durgunluk verecek maksimum süratleri mümkün kılıyor. Gövdenin ‘hyper ventilated’ olarak açıklanan aerodinamik yapısı ve derin V formuyla birlikte, New Jersey’deki dünyaca ünlü Davidson Laboratuvarı’nda gerçekleştirilen testler; yeni modelin diğer tüm Technohull modellerinden yüzde 10 ila 15 daha verimli olduğunu ortaya koydu.

Technohull, 38 Grand Sport modelinde çift 300, 350, 400 veya 450 beygirlik Mercury Verado kıçtan takma motorları seçenek olarak sunuyor. ‘Super sport’ olarak piyasaya sürülecek olan modelde ise, 3 adet 450 beygirlik motor yer alıyor. 

38 Grand Sport

Tik güverte, sıcak bir atmosfer sunan baş altı kamarası, LED aydınlatmalar gibi lüks unsurlara sahip olan 38 Grand Sport, açık ve kapalı konsol olarak iki ayrı versiyon halinde satışa sunulacak. Hard top tavanlı seçenek de, diğer kişiselleştirme opsiyonlarıyla beraber alıcının tercihine bırakılacak. Yeni modelin bu yıl içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Teknik detayları:

Boyu: 11,6 metre
Genişliği: 3,10 metre
Ağırlığı: 3400 kg
Yakıt kapasitesi: 600 litre
Su kapasitesi: 150 litreYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS