Satılık Tekneler

Yeni Spectral 50
7/25/2019 Yeni Spectral 50 Dünyaca ünlü tasarımcı Christopher Seymour, Carl Esch işbirliğiyle ortaya çıkardıkları yeni süperyat tasarımını paylaştı. Spectral adını verdikleri serinin büyük versiyonu olan 50 metrelik model, 10 metre genişlik ve 2,7 metre su kesimi sunuyor.

Spectral 50

40 ve 50 metrelik iki süperyattan oluşacak olan Spectral serisinden büyüğünün projelendirme aşaması tamamlandı. Hollandalı tersane Balk tarafından inşa edilmesi üzerine anlaşma sağlanan süperyat, Northrop & Johnson tarafından satış listesine eklendi. 

Spectral 50

Bu projede birden fazla açık hava yaşam alanı üzerine yoğunlaşan Seymour ve Esch; Spectral 50’de tatlı su yüzme havuzu, katlanarak açılan güneşlenme platformu ve kıç tarafta geniş bir beach club tasarladı. Süperyatın geniş kıç güvertesi, istenirse helikopter pisti olarak da kullanılabiliyor. Diğer taraftan bu güverte 11 metrelik iki servis teknesi taşıyabiliyor ve jetski’ler beach club bölümünün içerisinde saklanabiliyor.

Toplamda 480GT hacim sunan süperyatın iç mekanları, Guido de Groot tarafından dekore edildi. Süperyatta 285 metrekarelik, dışarıya açılan balkonlara sahip ana salonun ötesinde resmi yemek bölümü ve sky lounge gibi bölümler de var.

Spectral 50

12 kişilik misafir ve 9 kişilik mürettebat kapasitesi olan Spectral 50 süperyatın, tekne sahibi kamarası ana güvertede yer alıyor. Kamaranın özel ofisi, giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunuyor. 

Spectral 50
, 16 knot sürate çıkabiliyor ve 12,5 knot ile 5 bin deniz mili menzil sunuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.