Satılık Tekneler

Yeni Princess V55
3/30/2020 Yeni Princess V55
Princess V55

Şık ve dinamik profilinin ötesinde, oldukça akılcı bir biçimde tasarlanmış olan iç mekanlarıyla öne çıkan yeni Princess V55, V Class serisinin tüm bu tasarım ve performans özelliklerini yansıtıyor. 

Princess V55  Princess V55

Açık plan motoryatların seyir zevkini yaşatan ana güverteye sahip yeni V55, geniş kokpitinde tatminkar yaşam alanları sunuyor. Büyük L şeklinde oturma grubuna ek, kıç tarafta bir kanepe daha ve katlanarak açılan tik yemek masası, ayrıca elektrikli barbekünün karşısında wet bar yer alıyor. Kokpit alanı, sürgülü kapılarla salon bölümüne bağlanıyor. Salonun kıç tarafında yer alan mutfağın ise, kokpite açılan penceresi var. 

Princess V55

Motoryatın ana güvertesinde ayrıca güneşlenme alanı mevcut. Kokpitin kıç tarafında yer alan alana ek olarak, başüstünde ayrı bir oturma grubu ve güneşlenme minderleri düşünülmüş. 

Princess V55  Princess V55

Princess, yeni modelinin alt güvertesinde, alıcının ihtiyacına göre birden fazla düzen seçeneği sunuyor. Geniş konuk kamaralarının yanı sıra süit master kamara, motoryatın tüm eninden faydalanacak şekilde tasarlanmış. Kıç tarafta ise ayrı bir mürettebat kamarası var.

Princess V55

Yeni Princess V55, çift Volvo 1000 beygirlik motorlarla donatılıyor. Düz, şaftlı itiş sistemine sahip olan motoryatın maksimum sürati 37 knot.

Princess V55  Princess V55

Teknik detayları:

Boyu: 17,81 metre
Gövde boyu: 17,20 metre
Genişliği: 4,65 metre
Su kesimi: 1,40 metre
Ağırlığı: 27500 kilogram
Yakıt kapasitesi: 2200 litre
Su kapasitesi: 550 litre

Princess V55

www.princessyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS