Satılık Tekneler

Yeni Pardo Endurance 60 Yolda
2/14/2020 Yeni Pardo Endurance 60 Yolda pardo 60

Pardo, gezi ve yat sınıflarında 38, 43 ve 50 modelleriyle, sadece iki yılda yakaladığı başarıyı yeni bir konseptle ivmelendirmeyi amaçlıyor. ‘Trawler’ felsefesini baz alarak geliştirdiği yeni Endurance sınıfında, E60 modeliyle piyasaya çıkacak. 

pardo 60 pardo 60
pardo 60 pardo 60

Pardo, piyasaya sunacağı bu yeni sınıfta dayanıklılık anlamına gelen ‘endurance’ kelimesini, uzun menzilli seyirlere olanak sağlayan modeller ortaya çıkaracağı sebebiyle kullandı.

pardo 60

Düşük yakıt tüketimi, güvenli ve dayanıklı seyir fikirlerini yansıtan bir tasarım olan Pardo E60, Technical Department of Cantiere de Pardo tarafından kapsamlı araştırma, çalışma ve tasarım çalışmalarının bir ürünü. Motoryatın mühendisliğinde Davide Leone ve çizgilerinde Nauta Design imzası var.

pardo 60 pardo 60
pardo 60 pardo 60

3 kamaralı alt güverte düzeninde gövdenin tam genişliğinden faydalanan tekne sahibi kamarası, baş altında VIP süit ve iskele tarafta misafir kamarası yer alıyor. Motoryatın tüm sosyal alanı ve eğlence unsurları ana güvertede konumlanıyor. Mutfak bölümü ise ana güvertenin kıç tarafında. Yeni modelde aynı zamanda flybridge güvertesi de var. 

pardo 60 pardo 60

Volvo 550 beygir ve 700 beygirlik IPS pod itiş sistemleriyle donatılacak olan Pardo Endurance 60’ın 25 knot sürate çıkabileceği hesaplanıyor.


www.pardoyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.