Satılık Tekneler

Yeni Pardo Endurance 60
5/23/2021 Yeni Pardo Endurance 60 Pardo Endurance 60

Pardo Endurance 60
nihayet denize kavuştu. Marina di Ravenna’da yapımı tamamlanıp suya indirilen yeni motoryat, 12 saatlik navigasyon testini tamamladı. Çiçeği burnunda model, 7 - 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Cannes Yachting Festival’da lanse edilecek. 

Pardo Endurance 60 Pardo Endurance 60

Tüm Pardo modellerinde olduğu gibi, Pardo Endurance 60'da da konfor ve stili bir araya getirilmiş. Kolay kullanım ve dayanıklılık gibi önemli unsurları da kullanıcısına garanti eden yeni Pardo Endurance 60, modern tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Pardo Endurance 60 Pardo Endurance 60

Gerçek bir ‘yüzer teras’ olarak tasarlanan üst güvertesi, Pardo Endurance 60’ın ilk bakışta dikkat çeken özelliği. Sessiz seyir ve düşük enerji tüketimi sayesinde, gece yolculukları için benzersiz bir motoryat. Geniş pencerelerinden güneş ışığını iç mekana doldururken, hem ferah bir atmosfer hem de fazladan enerji tasarrufu sağlıyor.

Pardo Endurance 60

Motoryatın kıç güvertesi, yüzme platformu da dahil edilince 41 metrekarelik muazzam bir alan sağlıyor. Motoryat 25 knot sürate erişebiliyor. Bu rakam standart olarak sunulan 700 beygirlik Volvo IPS’ler ile sağlanıyor.

Pardo Endurance 60

Yeni Pardo Endurance 60’ın tasarım ve mühendisliği, Pardo’nun kendi ekibi ve Davide Leone’nin ortak çalışmasının bir sonucu. İç mekan tasarımı ise Nauta Design’ın ürünü. 

Pardo Endurance 60

Teknik özellikleri:

Boyu: 18 metre
Gövde boyu: 16,50 metre
Su hattı boyu: 16 metre
Maksimum genişliği: 5,10 metre
Draftı: 1,20 metre
Dolu ağırlığı: 30 ton
Dizel tankı: 2500 litre
Su tankı: 1000 litre
Maksimum sürat: 25 knot
Seyir sürati: 16-20 knotYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS