Satılık Tekneler

Yeni Ocean King Explorer
5/30/2019 Yeni Ocean King Explorer İtalyan tersane Cantieri Navali Chioggia, Classic serisine dahil olacak yeni Ocean King modelini tanıttı. 34 metrelik explorer tipi Classic 108, VYD Studio işbirliğiyle tasarlandı. Motoryat, çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edilecek. 

Ocean King-Classic 108

Uzun menzilli seyirler yapabilmesi için tasarlanan Classic 108, 50 bin litre üzeri yakıt kapasitesiyle bir depo yakıt tüketerek, Atlantik Okyanusu’nu rahatlıkla geçebilecek.

İç mekanları 350GT hacim sağlayan motoryat, oldukça aydınlık ve ferah bir atmosfer sunuyor. Master süiti, motoryatın 8,3 metre genişliğinden tamamen faydalanacak şekilde tasarlanmış ve ana güvertede konumlandırılmış. Master süit dahil toplam 5 kamaralı iç düzeninde, 10 kişilik misafir kapasitesi var.

Ocean King-Classic 108.

Agresif ve maskulen bir görünüme sahip olan 
Classic 108 ​explorer motoryat, tasarımında fütüristik unsurlar barındırıyor. 

Olabildiğince lüks bir iç mekana sahip olan motoryat, birden fazla oturma ve güneşlenme alanına sahip. Öte yandan geniş servis botu garajı, beach club alanına kolayca dönüştürülerek açık alanların artmasına katkı sağlıyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS