Satılık Tekneler

Yeni Monte Carlo MCY 76
8/22/2019 Yeni Monte Carlo MCY 76

Beneteau Group
’un en gözde markası olan Monte Carlo, ilk olarak yılbaşında paylaştığı yeni Vision serisinin son üyesini tanıttı. Üç modelden oluşan yeni Vision serisinin en yenisi MCY 76 oldu.2010 yılında denizlere inen MCY 76 motoryat modeli, Monte Carlo’nun ikinci nesil motoryat serisi Vision kapsamında tamamen yenilendi. Nuvolari Lenard tasarımı olan yeni MCY 76 motoryat, önceki modele göre sahip olduğu çok daha büyük VIP kamara camlarıyla ayırt edilebiliyor. Öte yandan eski MCY 76’nın üst güvertesinin ortasından çıkan direk yerine, yeni modelin flybridge güvertesindeki radar köprüsü ilk bakışta dikkat çekiyor

.
 
 
 

Ebatları önceki modele göre hemen hemen aynı olan yeni MCY 76, eskisine göre 6 ton daha ağır ve 1000 litre daha fazla yakıt kapasitesine sahip. Öte yandan daha güçlü motorlarla donatılan bu yeni versiyonda, 1550 beygirlik motor seçeneği alıcıya sunuluyor.

 
 
 

Teknik detayları:

Boyu: 23,06 metre
Genişliği: 5,75 metre
Ağırlığı: 52 ton
Yakıt kapasitesi: 5000 litre
Su kapasitesi: 1000 litre
Maksimum sürat: 30 knot

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.