Satılık Tekneler

Yeni Mangusta Oceano 39 !
3/9/2021 Yeni Mangusta Oceano 39 ! Overmarine, Mangusta markasının yeni giriş modeli süperyatını tanıttı. 39 metre boyundaki yeni tasarım, Mangusta Oceano 39 olarak piyasaya sürülecek. 

Mangusta Oceano 39

Yapılan online sunumda tanıtılan yeni süperyat Mangusta Oceano 39, Mangusta Americas yönetim kurulu başkanı Stefano Arlunno’nun katılımıyla görücüye çıktı.

Mangusta Oceano 39

Yapılan sanal tur esnasında konuşan Arlunno, yeni süperyatı ''okyanusta süzülen camdan bir villa'' diye betimledi. Süperyatın, Mangusta’nın yenilikçi, performans odaklı ve üstün mühendislik anlayışını doğrudan yansıttığının altını çizdi. 

Mangusta Oceano 39

Mangusta’nın 43 metrelik modelinden, daha küçük ve üç kat güveteye sahip bir model talep eden müşteri portföyüne hitaben geliştirilen yeni Oceano 39’dan altı adet satıldığı açıklandı. Geniş açık yaşam alanları sunan süperyatın, 299 GT hacim ortaya koyan iç mekanlarını Alberto Mancini tasarladı. Süperyatın ana güvertesi ve güneş güvertesinde, iki ayrı sonsuz havuz mevcut. 

Mangusta Oceano 39

‘Deplasman’ ve ‘hızlı deplasman’ olarak iki ayrı motor paketi sunulan Oceano 39 süperyat, motor seçenekleriyle, sırasıyla 16 ve 21 knot maksimum sürat verileri sunuyor. 

Mangusta Oceano 39
 
www.mangustayachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.