Satılık Tekneler

Yeni Gezi Yelkenlisi ''Swan 88''
3/10/2021 Yeni Gezi Yelkenlisi ''Swan 88'' ‘Yarışçı ruhundan ödün vermeyen gezi yelkenlisi’ olarak tanıtılan yeni Swan 88, Nautor’s Swan’ın popüler Maxi sınıfı için piyasaya çıkardığı yeni giriş modeli. 

Swan 88

Tecrübeli Swan tasarımcısı German Frers imzalı Swan 88, ilk defa geçtiğimiz yıl açıklanmıştı. Frers tarafından ‘geçmiş modellerin evrilmiş hali’ olarak betimlenen yeni Swan 88; verimli, sade ve kolay kullanılan bir yelkenli olarak tasarlandı. Boyu 26,5 metre olan Swan 88’de, temel olarak dört ayrı yaşam alanı tasarlanmış. 

Swan 88

Sosyal alanların üçü, Swan 88’in kıç tarafında yer alıyor. Dördüncü oturma alanı ise baş tarafta konumlanıyor. Kıç taraftaki konuk kokpitinde, yeni coachroof tasarımı dikkat çekiyor. Burada entegre bimini ve dönüştürülebilen oturma alanı, uzanma ve rahatlama amacının ötesinde formal bir yemek masasına da çevrilebiliyor.

Swan 88

Bu bölümün arkasında dümen istasyonu yer alıyor ve kıç platform geniş bir plaj kulübü alanı sunuyor. Yelkenlinin dördüncü sosyal alanı ise, direğin önündeki ‘gün batımı loungu’ olarak betimleniyor.  

Swan 88
 
www.nautorswan.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.