Satılık Tekneler

Yeni Casa 38 T-Top
9/10/2018 Yeni Casa 38 T-Top Gaeta, İtalya’da yer alan Cantieri Casa tersanesi, yeni Casa 38 T-Top modelini teslim etti. Aslında bir müşterisinin özel talepleri doğrultusunda geliştirilen tasarım; orta boyutlu, geniş açık alanlar sunan ve konforlu bir iç mekana sahip olan, sportif gezi teknesi ihtiyacına cevap olarak ortaya çıkarıldı. 

Casa 38 T-Top

Tasarımcı Pier Luigi Mimmocchi işbirliğiyle ortaya çıkarılan Casa 38 T-Top motoryat tasarımı, Mimmocchi’nin sıfırdan tasarladığı yeni T-Top profiliyle fark yaratıyor. İlk etapta Hardtop tavanlı bir sportif gezi teknesi olarak tasarlanan bu model, 12 metrelik motoryatın üçüncü versiyonu olarak model yelpazesine eklendi. 

Casa 38 T-Top.

Casa tersanesi, Casa 38 motoryatı için iki farklı iç mekan seçeneği sunuyor. Bu seçeneklerden birincisi 2 kamara ve 2 banyoya sahipken, ikinci seçenekte 2 kamara ve 1 banyo var. İkinci seçenekte daha geniş bir ortak salon ve daha büyük kanepe yer alıyor.

Casa 38 T-Top..

Çift Volvo 300 beygir motorlara sahip olan Casa 38 T-Top, 38 knot sürate erişebiliyor.

Teknik detayları:
Boyu: 12,2 metre
Gövde boyu: 9,98 metre
Genişliği: 3,66 metre
Su kesimi: 1,07 metre
Ağırlığı: 7 ton
Yakıt kapasitesi: 888 litre
Su kapasitesi: 400 litre


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS