Satılık Tekneler

Yeni Bluegame 62
4/2/2019 Yeni Bluegame 62 Bluegame 62, 38 knot sürate erişebilen bir sportif orta konsol tekne. Amerikalı Lou Codega’nın mühendislik ürünü, derin-V gövde yapısına sahip olan Bluegame 62, İtalyan Zuccon International Project tasarımı. 

Bluegame 62

Şimdiye kadar Ferretti Group ile çalışan ve bir aile şirketi olan Zuccon, Bluegame’in Sanlorenzo tarafından satın alınmasıyla artık bu grupla çalışmaya başladığını resmen ilan etti. Tam 15 sene evvel, 55 feet’lik özel tasarım bir modelle piyasaya çıkan Bluegame, sonrasında 42, 47 ve 60 feet’lik modeller üretmişti. Küresel finansal kriz neticesinde Sanlorenzo tarafından satın alınan marka, yeni çatısı altında yepyeni modeli Bluegame 62 ile temiz bir sayfa açmış oldu.

Bluegame 62

Kuvvetli, 1000 beygir güç üretebilen Volvo Penta IPS1350 motor seçeneğine sahip olan Bluegame 62, yarı kapasite doluyken sadece 10 saniyede 25 knot sürate erişebiliyor. Bluegame, bu motorlarla teknenin seyir süratini 33 knot olarak açıklıyor. Bluegame 62’nin bir diğer motor seçeneği ise, çift 900 beygirlik Volvo Penta IPS1200’ler. Tekne bu seçenekle, maksimum süratinden sadece 3 knot feragat etmiş oluyor.

Bluegame 62

Bluegame 62, ‘hormonlu’ bir orta konsol sürat teknesi olarak nitelendiriliyor. Karbon fiber hard top tavan ve hidrolik platforma sahip olan teknenin alt güvertesinde, ebeveyn banyolara sahip iki kamara mevcut. Alt güvertede aynı zamanda mürettebat kamarası ve tam donanımlı mutfak da var.

Bluegame 62
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.