Satılık Tekneler

Yeni 39 Yachtline
8/18/2021 Yeni 39 Yachtline Life Proof Boats, Pleasure Craft sınıfını geliştirmeye devam ediyor. Yeni Yachtline serisiyle, daha ayrıcalıklı ihtiyaçları olan tekne sahiplerine hitap ediyor. İki yıl önce piyasaya sürülen 33 Yachtline modeliyle bu seriye giriş yapan Amerikalı üretici, daha büyük bir temel üzerine kurguladığı 39 tasarımıyla bu girişimini bir adım ileriye taşıyor.

39 Yachtline 

Tam anlamıyla kamaralı bir süperyat servis teknesi olarak tasarlanan 39 Yachtline, ilk bakışta büyük bir RIB algısı yaratıyor. Aluminyum gövdeli bir tekne olan 39 Yachtline, gövdenin çevresine entegre edilmiş D şeklinde köpük malzeme ile çevrelenmiş. Bu sayede RIB’lerde meydana gelme ihtimali olan hava kaçağı veya yırtılma tehlikeleri bertaraf edilerek, daha fazla yüzerlik, seyir esnasında denge ve çarpışmalara karşı koruma sağlanmış. 

39 Yachtline’ın iç mekanı, alıcının ihtiyacına göre düzenlenebiliyor. Büyük mutfak bölümünün etrafını çevreleyen koltuklar ve yemek masası düzeni veya uzun seyirler için süspansiyonlu koltukların yer aldığı düzen seçeneği sunuluyor. Yüzme platformu, çekilerek açılan merdiven, barbekü, balık oltası tutucular gibi donanımlar da mevcut. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.