Satılık Tekneler

X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı
7/9/2019 X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı

20 Haziran'da suyla buluşan, PureX serisinden yeni X4.0 test seyirleri, X-Yachts dizayn ve üretim ekibi tarafından hafta sonu yapıldı. No 1'in ilk deneme seyirleri gerçekleştirilirken, bu güne kadar olan 14 adet X4.0siparişi de kızağa alındı. 

X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı

Yeni modelin gazetecilere ve müstakbel alıcılara ilk duyurusu, geçtiğimiz Ocak ayının 21’inde, dünyanın en büyük tekne fuarı olan Düsseldorf Boat Show’da yapılmıştı. X-Yachts’ın o günden bu yana aynı modelden 14 adet satmış olması, Danimarkalı tersanenin dizayn edip ürettiği yatların kalite ve performanslarının dünyaca takdir edildiğini bir kez daha gösteriyor. 

X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı

1 gövde no’lu teknenin ilk iki haftasının, dizayn ve üretim ekiplerinin katılacağı deneme seyirlerine ayrılması, geliştirme sürecinin erken aşamalarından itibaren proje planında öngörülmüştü. X4.0’da geçirilen bu iki hafta, X-Yachts personeli için çok tatminkâr oldu. 

X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı

X4.0, 2019’da 2 kabinli bir yerleşimle piyasaya sunulacak, fakat 2020’den itibaren model konfigürasyonlarına 3 kabinli bir yerleşimi de dahil edilecek. 2 kabinli yerleşimde iskele kıç tarafta çift kişilik bir kabin bulunurken, 3 kabinli yerleşimde buna, sancaktaki kıç yelken ambarı yerine çift kişilik bir kabin eklenecek. 

X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı

İç mekânda standart olarak mobilyalar Nordic Meşe kaplama, farşlar ise tik laminat olarak sunuluyor. Tüm kaplamalar, X-Yachts’ın yüksek kaliteli yatlar için çalışan, ayrıcalıklı tedarikçisinin uzmanları tarafından tarafından özel olarak elle seçiliyor. 

X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı X4.0’ın İlk Test Seyri Yapıldı

Basın mensupları ve müstakbel X-Yachts sahipleri de, 1 gövde numaralı X4.0 'ı 24-25-26 Temmuz'da fabrikada test edilebilme imkanına sahip olabilecekler.

Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com/tr/ 
 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS