Satılık Tekneler

İletişim
E-TREND YATCILIK
Mustafa Soyuturk

Telefon :
-
Cep Telefonu : 0533 465 4416
Adres : Levent Mah. Çayırçimen Sok. No.3 D:33 34330 Beşiktaş İstanbul İstanbul/Türkiye
Mağazası
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

X-Yachts X6.5 (fiyat istek üzerine verilir) İlan no: 3825
FİYATI : 01 €
  • Teknik Özellikler
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür

X-Yachts, çağdaş performanslı gezi teknelerinde yepyeni bir serinin ilk modelini gururla sunuyor

X6, performanslı gezi teknelerinde yepyeni bir serinin ilk modeli olacak. Çift dümen palalı X6 üretilirken, teknelere sağlamlık, burulmazlık ve stabilite kazandırmak üzere uygulanan karbonla güçlendirilmiş vakum epoksi teknolojisi de dahil olmak üzere, son kuşak yarışçı-gezgin Xperformance (Xp) serisinde  geliştirdiği en yenilikçi inşaat teknolojileri aynen kullanılacak.  Bunun yanında X6'nın tasarımı,  ödüllü Xcruising (Xc) serisi yatlarla aynı kalemden çıkıyor.

Böylece X6 ile; dünya lideri olan Xc ve Xp serilerinin en iyi özelliklerinin birleşimiyle ortaya  uzun menzilli seyirler için teknoloji harikası, yepyeni, lüks ve süratli bir gezi-performans sınıfı yaratılıyor.

Bu yeni serinin ilk modeli, ekseriyetle geleneksel tarzda tasarlanmış ve görece ağır gezi teknelerinin çoğunlukta olduğu 60 feet boyutlarında olacak. Ancak, X-Yachts, kendi Xp üretim tekniklerini kullanarak hem bu modelin geleneksel tarzda üretilmiş 60 feet'lik bir yata göre yüzde 15-20 daha hafif olmasını, hem de Akdeniz tarzı seyir kültürüne hitap eden gezi teknelerine göre daha hızlı ve donanımlı olmasını sağlamayı amaçlıyor.  Bu seride teknenin sadece bir ya da iki kişi tarafından abranmasına öncelik verildiğinden arma donanımı ve yelken seçenekleri çok geniş tutulacak.

Halen geliştirme aşaması süren X6'nın 2015 başında suyla buluşması planlanıyor.

 

 

 

21'inci yüzyıla yaraşır seyir

X6 tasarımının odağında, panaromik manzarası ve havuzluk-salon arası kusursuz geçişiyle iç mekanda emsalsiz bir aydınlık ve ferahlık sağlayan yükseltilmiş salon bulunuyor.

Teknenin havuzluğu, hem isteğe göre yelken seyri yapılabilmesi, hem de dış mekanda eğlence alanları bulunması için çok fazla seçenek sunuyor. Bunların arasında puşpit oturakları, dümenci oturakları ve pek çok  bimini/serpinti körüğü seçenekleri bulunuyor. Kıçta bulunan geniş garaj, 3.2 m jet RIB ve dalış cihazları/kompresörü gibi modern su sporları ekipmanını depolamak üzere tasarlandı.

Ana yelken ıskotası standart olarak X-65 ve Xp 55’de olduğu gibi havuzluk tabanındaki merkezi makaraya gelmekte, fakat eğer istenirse havuzluğun neta ve güvenli olması için opsiyonel karbon bir kemere (köprüye) bağlanabilir. Teknede kullanılan yüksek kaliteli güverte aksamı arasında,  esnek ve kolay kullanılır bir yelken planı sağlamaya yönelik olarak opsiyonel hidrolik pistonlu sarma genoalar, kendinden tramolalı floklar ve bir iç ıstralya bulunmakta.

X6'da, aralarında 'Park Avenue' bumbanın, bumba içi veya direk içi sarma sistemlerinin de bulunduğu pek çok arma opsiyonu mevcut. Salma için de 'L' ve 'T' şeklinde torpiller ile derin/sığ seçenekleri sunulmakta.

 


Konfigürasyon zenginliği

X6, düz ve minimalist bir tarzdan (bkz. yukarı) full gezi moduna (Bkz. sağ taraf) uzanan bir yelpazede her bir tekne sahibinin kendi tarzını yansıtacak şekilde kişiselleştirilebilir. Teknenin tümünde güvenlik ön planda tutulmuştur; arın ve neta bir havuzluk yaratmak üzere tüm ıskota vinçleri kıçta (veya güverte altında) yer alırken yüksek mezarnalar da güvenlik ve korunma sağlarlar.

Havuzluğun ortasındaki modüler oturma grubu, 'U' ya da 'L' şekilli kanapelere ya da havuzluk masasıyla geniş bir güneşlenme platformuna dönüşebilir ve 10 kişiye kadar yer sağlar. Kabin üzeri güverteye güneş panelleri yerleştirilebilir.

Teknenin olağanüstü geniş kıç aynalığında 3.2 metreye kadar bir jet RIB'i alabilen bir garaj ve bunun içinde makaralı bot atma/alma sistemiyle elektrikli vinç bulunur. Burada ayrıca, geniş tik kaplı bir yüzme platformuyla kıç aynalığa entegre teleskopik opsiyonel bir pasarella bulunur.Tüm seçenekler

X6'nın çağdaş cazibesi iç mekanda da kendini göstermekte. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen mutfak yüzeyleri, el sanatı ile işlenen ahşap mobilyalar iç yerleşim, malzeme ve renklerde her tekne sahibinin zevkine göre kişiselleştirme için geniş bir opsiyon yelpazesi sunmakta.  

Teknede pek çok iç yerleşim seçeneği bulunmaktadır; bunların arasında üç ya da dört kabin, ekstra geniş bir mutfak, opsiyonel 'atölye' seçenekleri de vardır. Tekne sahipleri isterlerse girişi ve tuvaleti ayrı olan bir mürettebat kabini de ısmarlayabilirler.

X6'da tüm navigasyon, iletişim ve medya sistemleri için ve ayrıca  mutfakta çamaşır makinesi ve diğer gereçler için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.


İlan Türü Yeni
Yat Tipi Yelkenli
Bayrak Yabancı
Ülke Denmark
Şehir Haderslev
Bağlı Olduğu Yer Belirtilmemiş
Marka X-Yachts
Model X6
Üretim Tarihi 2021
Boy 66.0 ft - 20.12 mt
En 18.0 ft - 5.40 mt
Su Kesimi 10.0 ft - 3.00 mt
Ağırlık 60000 lbs - 30.00 tons
Motor Markası Belirtilmemiş
Motor Adedi 0
Motor Gücü 160 HP
Motor Saati Belirtilmemiş
Yakıt Türü Dizel
Yakıt Deposu 317 gal - 1,200 ltr
Su Tankı 264 gal - 1,000 ltr
Kabin Sayısı 0
Yatak Sayısı 0
WC Sayısı 0
Donanımlar
Ana Yelken Alanı Belirtilmemiş
Genova Alanı Belirtilmemiş
Balon Alanı Belirtilmemiş
Salma Boyu Belirtilmemiş
İlgili İlanlar
[] []Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint