Satılık Tekneler

Windy SR43 Blackhawk
6/12/2019 Windy SR43 Blackhawk SR43 Blackhawk

Windy
, yeni nesil SR modelini tanıttı. İlk gövdenin bu yıl içerisinde suya indirileceği açıklanan yeni Windy SR43 Blackhawk, başarılı SR52 Blackbird modelinin küçük versiyonu olarak tasarlandı. 

SR43 BlackhawkSR43 Blackhawk SR43 Blackhawk

Yeni nesil SR olan SR43 Blackhawk, büyük modelinin önemli özelliklerini taşıyor. Tasarımını yine Dubois’nın üstlendiği modelde, mühendislik çalışmalarını Hans Jorgen Johnsen tamamladı. Windy, bu modelinde de performans, üretim kalitesi, menzil gibi seçenekleri özel kişiselleştirme programı dahilinde, alıcının tercihleri doğrultusunda şekillendirebiliyor. 

SR43 Blackhawk
SR43 Blackhawk

4 yataklı konaklama kapasitesi sunan SR43 Blackhawk’ın başaltında 2 yataklı bir kamara yer alırken, diğer 2 yatak açık şekilde gövdenin orta kısmında konumlanıyor. Aynı SR52’de olduğu gibi bu yeni küçük model; bir süperyat servis teknesi, takip teknesi veya aile tipi bir sportif gezi teknesi olarak kullanılabilecek. 

SR43 Blackhawk

Çift Volvo 400 beygirlik kuyruk motorlarına sahip olacak olan model, 300 deniz miline kadar menzil sunacak. Hayli verimli yapısı ve motorları sayesinde, bu muazzam menzil için gerekli olan yakıt sadece 900 litre olarak hesaplanıyor.

SR43 Blackhawk

www.windyboats.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.