? Wim Van Der Valk ''26 Pilot'' -EN

Satılık Tekneler

Wim Van Der Valk ''26 Pilot''
9/18/2020 Wim Van Der Valk ''26 Pilot'' Wim Van der Valk tersanesi, 26 metrelik yeni modelini açıkladı. Hollandalı tersanenin premium motoryat serisine eklenecek olan 26 metrelik Pilot modeli, en üst düzeyde konfor, kalite ve ekipman sunuyor. 

Wim Van Der Valk 26 Pilot

Tasarımını Cor D Rover’ın yaptığı 26 metrelik crossover tipi motoryat, çağdaş çizgileriyle dikkat çekiyor. Hayli geniş açık yaşam alanları sunan projenin, iç mekan hacmi de oldukça tatmin edici. İtalyan Hot Lab imzalı iç mekanlarda, turkuaz ve sarı renkler hakim. 

Wim Van Der Valk 26 Pilot

Motoryatın kıç güvertesinde geniş güneşlenme alanlarının yanı sıra, jet ski ve diğer deniz oyuncakları taşıyacak alan mevcut. Genel çerçevede çok amaçlı bir motoryat olan 26 Pilot, alıcının tercihlerine göre fazlaca kişiselleştirme opsiyonları sunuyor. 4 veya 5 kamaralı düzen seçeneği ve farklı ana güverte düzenleri, opsiyonların başında geliyor. 

Wim Van Der Valk 26 Pilot

Wim Van Der Valk, yeni motoryatında üçlü 800’er beygirlik Volvo donanım tercih edecek. IPS pod sistemler ile 21 knot maksimum ve 17 knot seyir sürati hesaplanıyor. 

Wim Van Der Valk 26 Pilot

Teknik detayları:

Boyu: 26 metre
Genişliği: 6,60 metre
Yakıt tankı: 10200 litre
Su tankı: 2000 litre
Gövde malzemesi: Aluminyum
Üst bina: Aluminyum
 
vandervalkshipyard.com
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News
escort sirinevler wormax