Satılık Tekneler

Van der Valk Capella Projesi Satıldı
6/25/2021 Van der Valk Capella Projesi Satıldı Motoryat Capella

Hollandalı tersane Van der Valk; 23,55 metrelik explorer projesi Capella’nın satıldığını açıkladı. Teslimatının 2023’ün baharında gerçekleşmesi beklenen motoryatın, yapım aşamasına sahipleri de müdahil oluyor. 

Motoryat Capella

Yuvarlatılmış sintine, çelik gövde ve alüminyum üst binayla birlikte, ampul burun yapısına sahip olan explorer tipi motoryat Capella’nın ana güvertesi, açık plan şeklinde tasarlanmış. Çok sayıda su sporları oyuncağı taşıyabilecek ayrı alanlar sağlayan motoryatın tasarımını, Guido de Groot yaptı. Mühendisliği Diana Yacht Design ile Van der Valk’ın ortak çalışması olan, bu özel yapım projenin temelinde konfor yatıyor. 

Motoryat Capella

Motoryat Capella’nın ağırlık merkezi oldukça aşağıda. Gürültü ve titreşimi minimumda tutmak üzere geliştirilen motoryatta, özel titreşim önleyiciler kullanılıyor. Toplamda 8 kişilik misafir grubuna yatak kapasitesi sunan motoryatta bir master, bir VIP ve iki adet ikiz yataklı misafir kamarası bulunuyor. Çift MAN motorlarla donatılacak olan motoryat, genellikle Akdeniz’de seyredecek. 

Motoryat Capella 

vandervalkshipyard.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.