Satılık Tekneler

Van der Valk Beach Club 600’ün, İç Mekanları Paylaşıldı
6/28/2019 Van der Valk Beach Club 600’ün, İç Mekanları Paylaşıldı Beach Club 600

Hollandalı üretici Van der Valk, motoryat piyasasında yankı uyandıran yeni modeli Beach Club 600’ün iç mekan detaylarını paylaştı. Geçtiğimiz ay suya indirilen yarı özel yapım 19,05 metrelik motoryatın, deniz testlerine başlandığı açıklandı. Tersane diğer bir yandan Beach Club 660’ın yapımına devam ediyor. Yeni 660’ın da bu yaz sezonunda tamamlanacağı belirtiliyor.

Beach Club 600

Mühendisliği Ginton Naval Architects tarafından tamamlanan motoryatın iç ve dış mekanlarını, Cor D Rover tasarladı. Tamamen alüminyumdan inşa edilmek üzere tasarlanan motoryatlar, güncel ve dinamik görünümleriyle dikkat çekiyor.

Beach Club 600

Motoryatın yaşam alanlarının başında, üst kat güverte olarak tasarlanan salon bölümü geliyor. Bu güvertede dümen istasyonu yer alıyor. Alt güvertede ikinci salon ve kamaralar bulunuyor. Tersane, her iki modelde de makine dairelerini yüzme platformunun içerisine sığdırıldığını ve bu sayede daha fazla yaşam alanı kazanıldığını her fırsatta açıklıyor. 

Beach Club 600

Beach Club serisinin modellerinde üç ayrı açık yaşam alanı bulunuyor. Geniş bir güneşlenme alanı sunan beach deck güvertesi, kıç güverte ve başüstü güvertesi bu üç ayrı açık hava alanını oluşturuyor. Tasarımcı Cor D Rover tarafından Ibiza, Sardegna, Mallorca ve Corse olarak adlandırılan dört ayrı iç mekan stili opsiyonu alıcıya sunuluyor. 

Beach Club 600

Beach Club 600, çift Volvo Penta IPS-950 motorlara sahip ve 25 knot sürate erişebiliyor. Flybridge güverteli 660 ise çift Volvo Penta IPS-1050’ler ile 30 knot’a çıkabiliyor.

Beach Club 600
 
www.wimvandervalk.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.