Satılık Tekneler

Thierry Gaugain’den Fütüristik Hibrit Tasarım
12/16/2019 Thierry Gaugain’den Fütüristik Hibrit Tasarım
Fransız tasarımcı Thierry Gaugain, tek başına tasarladığı ilk konsept süperyatını tanıttı. ‘Ultra-modern’ olarak sıfatlandırdığı tasarımının isminin, Project L olduğunu açıkladı.

Project L

120 metre boyundaki konsept süperyat; Gaugain’in Sailing Yacht A, Wedge Too ve Venus gibi yankı uyandıran tasarımları birlikte ortaya çıkarttığı, 20 yılı aşkın süredir birlikte çalıştığı Philippe Starck’ın ardından tek başına hayata geçirdiği ilk proje.

Project L.

‘Devrimsel’ nitelikte bir tasarım olan konsept Project L, uzun mesafeli seyirler yapabilmesi için tasarlandı. Hibrit itiş sistemi sayesinde, düşük ses ve titreşim ile seyir esnasında maksimum konforu garanti ediyor. Süperyatta 12 ile 36 arasında misafir konaklayabiliyor Mürettebat sayısı ise 40 kişi.

Project L.. Project L,

İç yaşam alanları tamamen tek kat güverteye yayılmış olan Project L’de, yüksek teknolojili su altı medya odası, spa, spor salonu gibi unsurlar yer alıyor. Süperyatta, iki ayrı yüzme havuzu ve denizin üzerine doğru uzanan plaj kulübü de var.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.