Satılık Tekneler

İletişim
Gozdem Marin
pelin Demirayak

Telefon :
0216 455 9824
Cep Telefonu : 0538 771 1091
Adres : Mimar Sinan Mahallesi, Üsküdar Caddesi, YEDPA Ticaret Merkezi H1 Caddesi, No: 82, Ataşehir, İstanbul İstanbul/Türkiye
Mağazası
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

TES YACHT 32 DREAMER - 2020 POLONYA İlan no: 16946
FİYATI : 94,500 €
 • Teknik Özellikler
 • Açıklama
 • Video
 • Broşür

TES 32 DREAMER  2020 TÜRKİYE COMFORT EDITION

Sabit Salma

TES 32 DREAMER Aklın ve hayallerin buluştuğu noktada Tes 32 Dreamer, Polonya'nın ve Dünyanın en yaratıcı ve en yenilikçi tekne designer ve imalatçılarından birisi olan, Tes Yacht firmasının da kurucusu Tomasz Siwik'in hayal gücünün ve yaklaşık 47 yıllık mesleki tecrübesinin, vücuda gelmiş bir ürünüdür. Kısacası Tes 32 Dreamer, her ayrıntısı özenle düşünülmüş ve imal edilmiş, bir dizayn ve mühendislik şaheseridir diyebiliriz. Aklın ve hayallerin ürünü olan 32 feet boyundaki Tes 32 Dreamer, sizin de hayallerinizi gerçekleştirecektir.Teknelerimiz çift cidarlı olup batmaz teknedir.Ayrıca minumum 12 kat cam elyaf konstrüksiyonu ile kaplı olup katı lamine edilmiş fiberglass dır.Güverte sandwich methodu ile kapalı gözenekli, yüksek yoğunluklu AİREX köpükle doldurulmuş çift cidarlı yapıdadır.

Teknik Özellikler

Tam boy (LOA) :10,00 mt.

Gövde boyu : 9,69 mt.

Gövde genişliği :3 mt.

Su kesimi :0,46mt/ 1,65 mt.

İç Kabin Yükseklik :1,85 mt.

Ağırlık :3,900 kg.

Sabit Balast :1,000 kğ

Ana Yelken :21 m2

Cenova :13 m2

Motor: Yanmar 21 HP Sail Drive

CE sertifikası :B kategorisi

Yatak Kapasitesi ;6-8 Kişi​


TES 32 DREAMER SABİT SALMA

Gövde El yatırması tekniği ile, isophtalic reçine ve elyaftan imal edilmiş fiberglas.Güçlendirilmiş sintine, karina, baş ve çarmık ayağı bölgeleri.Osmos'a karşı anti osmos, isophtalic beyaz jelkot. İlave olarak, bir kat osmos'a dirençli tabaka uygulaması.Gövde üzerinde, renklendirilmiş jelkot'tan, çizgiler.

Güverte: El yatırması tekniği ile, kapalı gözenekli Airex/Herex köpükle, sandwich metoduyla imal edilmiş, fiberglas.Renklendirilmiş ( Açık gri ) jelkot'tan mamul kaymaz yüzeyler.Renklendirilmiş (Lacivert ya da beyaz) jelkot'tan mamul dış pencere bölgesi.Güvertede, güçlendirilmiş, sabit güverte donanımı bölgeleri.Kapaklı demir, zincir ve halat dolabı (ırgat için ön hazırlığı yapılmış).2 adet heç (deck hatch)Akrilik camdan mamul 2 adet sabit 2 adet açılabilir lumbuz. Havuzluk'ta açılabilir 2 adet lumbuz. ( Biri yatak üzerinde, biri girişin yanında.)WC de 1 adet açılabilir lumbuz.Havuzlukta kapaklı 3 adet ambar.Güverte sabit donanımı ve metal aksam, parlatılmış, paslanmaz çelikten mamuldür. Oturaklı baş vardevelas'ı, demir makarası.Kıç istralyaDirek indirilmesi için, direk desteği.Katlanabilir yüzme merdiveni.Yeke dümen. ( Dolap dümen opsiyonel )15HP ' a kadar, dıştan takma motor için, hareketli motor braketi. ( İçten takma motor için Yanmar 15 HP, 20 HP, 30 HP dizel motordan birini seçiniz.)4 adet koç boynuzu ve 4 adet kurt ağzı (2 adet baş ve 2 adet kıç bölümde).2 adet yönlendirme makaraları.2 adet üçlü kıstırmaç (spinlocks or clutchs)2 adet tek hızlı #12 cm ve 2 adet #18 cm ST self tail (kilitli) vinç.Cenona/Flok rayları ve arabaları.Ana yelken ve cenova iskotaları, pupa palangası, kıç ıstralya tansiyoneri.Güvenlik kayışları ve vardevela telleri.Baş tarafta montajlı iki renkli navigasyon lambası.Güverte üzerinde tatlı su doldurma tapası. 

Direk,Yelken ve Armalar Direk: Gerekli donanımı ve iç mandarları dahil, anodize aluminyumdan mamul ve 11,0 metre boyundadır.Tüm uzun ve kısa çarmık telleri ile direk indirilirken gereken, direği dengeleme tertibatı.Tüm sabit metal donanım, paslanmaz çelikten ve CE “B” sınıfına uygundur.Bumba, 3,9 mt. anodize aluminyumdan mamul ve gerekli tüm donanımları dahildir.Hareketli donanım: Ana yelken ve cenova/flok mandarları, pupa palangası, flok ve ana yelken iskotaları, kış ıstralya tansiyoneri, balançina, direk indirma iskotası, furling halatı ve dümen palası kontrol halatıdır. Sail Service marka yelkenler: Ana yelken; full balen'li, 2 camadan seviyeli 24.50 m² dir. Flok standart olup UV koruma bantlı ve 17,37 m² dir.Flok/cenova furling sistemi.Ana yelken için Lazy jack / Lazy bag sistemi.Direk üzerinde silyon feneri beyaz, kıç'ta pupa feneri beyaz, navigasyon lambaları başta kırmızı yeşildir.​

Balast

Gövde içi sabit ballast ağırlığı 1000 kg

Kabin bölümü:Ahşap bölümler, meşe ya da maun seçenekli su kontraplağından mamuldür.Zemin döşemeleri ( farş tahtaları ) şeritli marin kontraplağından mamuldur.Kabin bölümleri, ahşap ve meşe ya da maun su kontraplağından mamuldür.Kabin içi duvar kaplamaları sentetik deridir.

Mutfak: 2 kapaklı ve raflı dolap, tezgah, plastik evye ve temiz su bataryası ile donatılmıştır.Kapalı WC kabini: Tezgah, evye, batarya, sabit marin tuvalet , saklama bölümleri, hidroforlu soğuk sulu duş ve ayna ile donatılmıştır.Kabin içi duvar kaplamaları, marine tipi, sentetik deri ile kaplanmıştır.Salma kasası üzerinde yemek masası bulunmaktadır.Baş master kabinde, bağımsız giriş kapısı, çift kişilik yatak, 2 dolap, saklama rafları ve yatak altlarında ambarlar bulunmaktadır.Ana salonda, 1 tanesi 2 kişilik yatağa dönüşebilen, iskele ve sancakta birer adet oturma bölümü, yemek masası, raflar ve saklama dolapları bulunmaktadır.Mutfak bölümünde 3 adet dolap ve raflar, mermer görünümlü tezgah, yuvarlak evye, batarya, 2 gözlü ocak, Buzdolabı ve fırın bulunmaktadır.

Kıç kabinde 2 kişilik yatak, askılı dolap, saklama rafları ve dolapları bulunmaktadır.Yatakların altları, kapaklı saklama bölümleridir.Yatak ve minderler, 10 cm kalınlığında, gri süngerden mamul, kaliteli döşemelik kumaş ile kaplanmıştır. DC 12V elektrik tesisatı: Aküden beslenen, ( akü dahil değildir ) voltmetreli, koruma ve kumanda paneli ve ayrıca 12V çakmak prize ve iç aydınlatma lambaları.Elektrikli ve manuel sintine tahliye pompası.Mutfak ocağı gaz tesisatı.Direk navigasyon lambaları 230 VAC sahil besleme sistemi Temiz su ve hidrofor montajı 120 litre seviye göstergeli temiz su tankı 

Standart Donanım

Motor YANMAR 3YM15C 15 Hp Sail Drive 2 Kanatlı Sabit Pervane

220 V Sahil Besleme + 15 mt Seyyar kablo + Dahili priz

Cenova

Ana Yelken

Lazybag + Lazyjack Ana Yelken toplama sistemi

Kokpitte  Soğuk duş tertibatı

Banyo'da sıcak su tertibatı

Kokpit masası

VHF Telsiz ön hazırlığı + Anten

2 Akü için  25A Akü şarj redresörü

Buzdolabı

Mutfakta 2 gözlü ocak , Paslanmaz çelik evye , Batarya ,Fırın

Raymarine ST I 40 Tridata – Derinlik, Hız, Log , Su sıcaklığı göstergesi

Marin manuel Wc

Bimini - Güneş tentesi

Spreyhood - Serpinti körüğü

Led Güverte aydınlatma sistemi

Raymarine ST I 40 Wind – Rüzgar göstergesi

Plastimo  Pusula

Hidrolik Dolap dümen sistemi

70 CM Çaplı dümen simidi

Antiozmos koruması + Astar + Zehirli boya

İç ve dış hoparlör'ler

Radyo - CD- MP3 PLAYER

Baş Pasarella (Sabit)

500 W Irgat


Tes Yacht 32 Dreamer Fiyat 2020

94.500 € (İstanbul teslim,Tüm teknik donanım dahil)

Teslim Süresi :3 - 3.5 ay

Değişik renk seçeneklerimiz mevcuttur.

GÖZDEM MARİN 

TES YACHT TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ


İlan Türü Yeni
Yat Tipi Yelkenli
Bayrak TC
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Bağlı Olduğu Yer Karada
Marka Tes yacht
Model Tes Yacht 32 Dreamer
Üretim Tarihi 2020
Boy 33.0 ft - 10.00 mt
En 10.0 ft - 3.00 mt
Su Kesimi 5.0 ft - 1.65 mt
Ağırlık 8000 lbs - 4.00 tons
Motor Markası Yanmar
Motor Adedi 1
Motor Gücü 15 HP
Motor Saati 0
Yakıt Türü Dizel
Yakıt Deposu 16 gal - 60 ltr
Su Tankı 40 gal - 150 ltr
Kabin Sayısı 2
Yatak Sayısı 8
WC Sayısı 1
Donanımlar
 • GPS
 • Telsiz
 • Invertor
 • Elektirikli Irgat
 • Audio/ Video
 • Pasarella
 • Buzdolabı
Ana Yelken Alanı 226.0 ft² - 21.00 mt²
Genova Alanı 139932.0 ft² - 13.00 mt²
Balon Alanı Belirtilmemiş
Salma Boyu 17761.0 ft² - 1.65 mt²
İlgili İlanlar
[] []Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.