Satılık Tekneler

İletişim

halil mavi

Telefon : -
Cep : 0532 425 4714
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

Tekne ve Yatlar için Solar Kablosuz Güneş Enerjili Hırsız Alarm Kiti İlan no: 17664

FİYATI : 200.00 $
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür
İlan Türü Yeni
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Marka YAT ALARM
Model YAT ALARM

Tekne ve Yatlar için Solar Kablosuz Güneş Enerjili Hırsız  Alarm Kiti

Uzaktan Kumandalar kullanılarak devreye alıp devre dışı bırakılabilen Herhangi bir Elektrik Güç Kaynağına gerek duymayan takması çok basit Alarm kitidir

 

1 x Kompakt Solar Siren 
2 x Uzaktan Kumanda     
1 x Kablosuz Manyetik Kapı ve Pencere akü dolabı için Kontak 
1 x Kablosuz PIR Hareket dedöktörü (Tekne sallanmasından etkilenmez) 

 Solar Güneş Sireni  üste monte edilen Kendi Güneş Paneli tarafından şarj edilen ve bakımı yapılan dahili bir lityum pil ile çalışır, Sirende her 7 saniyede çakan uzaklardan fark edilen uyarı ışıgı (flaş) vardır siren tetiklendiginde bu ışık siren çaldıgı sürece flaş atar ayrıca birinin çıkarmaya çalışması durumunda yerleşik bir dış müdahale (sobataj anahtarına sahiptir. Bu Siren  Uzaktan Kumanda kullanılarak Devreye Alınır ve Devre Dışı Bırakılır.

2 adet kumandaya ilave ( 6 tane daha eklenebilir ). 
Siren, vidalar kullanılarak tekne veya yatın üstünde uygun bir yere monte edilir  (ideal olarak Güney veya Doğuya bakan bölüme) monte edilir ise daha iyi şarz eder, güç kaynağı gerekmez.
Manyetik Kontaklar (eklenebilir) Sirene benzersiz bir Kablosuz kod kullanılarak bağlanır, Kapı,Pencere.akü dolabı,lomboz vs  açıldığında Sirene bir sinyal gönderir, Siren yüksek ses ile  110 Desibel çalmaya başlar.  Siren ve Yanıp Sönen ışıkları ile beraber. müdahale devam ettikçe çalmaya devam eder.
PIR Hareket dedektörü  tekne veya yatın kapalı alanında bir bölüme monte edilir  bu PIR Alarm Devredeyken tekne ve yatın içinde bir hareket olursa bunun nedeni hırsızlar girebilecekleri bir cam oldugu zaman kırıp girmektedirler Sireni etkinleştirir. 
Bu Alarm Kitine eklenebilecek geniş bir aksesuar yelpazesi vardır, 32 adede kadar Alarm dedektörü (kablosuz manyetik kontaklar, kablosuz pırlar, kablosuz duman dedektörleri istenir ise kablosuz sintine uyarı dedektörü eklenebilir ) 
Eklenebilecek kumanda adedi 8 adettir 
 

 2 yıl garanti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili İlanlar

[] [] 
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.