Satılık Tekneler

Tecnomar Lamborghini 63
7/6/2020 Tecnomar Lamborghini 63 Tecnomar Lamborghini 63

Tecnomar
’ın Lamborghini için ortaya çıkardığı motoryat projesi tanıtıldı. İnternet üzerinden gerçekleşen dünya lansmanında Lamborghini 63 motoryat, yapılan canlı yayın ile meraklılarının karşısına çıkarıldı. 

Tecnomar Lamborghini 63

Gerçekleşen tanıtıma kadar oldukça gizli tutulan proje, süper otomobil üreticisi Lamborghini’nin Sian FKP 37 modelinden esinlenilerek tasarlandı. Karbon-fiber hibrit spor otomobil olan Sian FKP 37, saatte 350 kilometre süratin üzerine çıkabiliyor.

Tecnomar Lamborghini 63

Yeni Lamborghini 63 motoryat ise, Tecnomar’ın şimdiye kadar ürettiği en süratli motoryat sıfatını taşıyor. 60 knot sürate erişebilen motoryatın bu muazzam gücünü, MAN V12-2000 beygirlik motorları sağlıyor. 

Tecnomar Lamborghini 63


Boyu 19,2 metre olan Lamborghini 63 motoryatın genişliği 5,5 metre. Ağırlığı ise 20 ton. Çarpıcı tasarımının yanı sıra, Lamborghini’nin spor otomobillerinde kullandığı karbon fiber detaylar motoryatta da uygulanmış ve markanın imza niteliğindeki karbon yüzeyleri tercih edilmiş.

 


www.lamborghini.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.