Satılık Tekneler

Filter
Selected
Yacht Type
Make
Corporation Details

Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti


Hunter Yachts - Sabre Yachts - Back Cove - Albemarle - Wahoo Ribs - - Hatteras - Comar Yachts -Comet Yachts - EdgeWater Yachts  Türkiye temsilciliği  

  • Contact Information
  • Makes
  • Brochure
  • Gallery
  • Video
  • Campaigns
Web site: www.tatari.com.tr
Country Türkiye
City İzmir
Phone 02324651040
Cell Phone 05325823800
Address Dalyan Mahallesi 4168 sokak No 3/2 Çeşme İzmir
Albemarle

Albemarle

Albemarle Express teknelerinin, özellikle 28 - 35 feet olanları balıkçıların beğenisi kazandı. Küçük olmasına rağmen sağlam donatılarının cazibesi, mürettebata ihtiyaç duymadan daha büyük bir spor balıkçılığı teknesi gibi kullanılabilir. Ayrıca görüntüsü de son derece şık. Bu sınıfa ait balıkçı tekneleri deyince aklımıza hemen 20 yılı aşkın süredir bu tarz tekneler inşa eden North Carolina’da kurulu Edenton’un Albemarle Tekneleri geliyor.

Wahoo Ribs

Wahoo Ribs

Wahoo Rib pazarının lider üreticilerindendir. Özellikle Mega yatlara tender üreten firmadır. 7.4 metre iten takma dizel'den, 10 metrelik 95 Knot hız yapan modele kadar 5 değişik tipi vardır.

Hatteras

Hatteras

Hatteras Yatları, Cape Hatteras’ı çevreleyen tehlikeli sularda doğmuştur. Kudretli Atlantik’in bu efsanevi kısmı, yüzyıllardır doğanın en şiddetli öfkesine maruz kalmıştır. Willis Slane, efsanevi Atlantik Mezarlığında keşfe çıkacak bir yat inşa etme fikrini tam olarak burada geliştirmiştir. Yaklaşık 50 yıl sonra Hatteras Yatları, fiberglass yapımında hala lider konumdadır. Detaycı, yenilikçi düşünceleri ve kusursuz kalitesi sayesinde müşterileri bir sonraki yat rüyalarını gerçekleştirmek için nesillerdir Hatteras’a geliyor. Hatteras Yatları, convertible, amatör balıkçılık ve motorlu yatlar filosunu sunmaktan gurur duyar. Bunlar sadece yat olmanın ötesinde hayatımızın uğraşı. Hatteras’a hoş geldiniz. Tatari Yatçılık 90 0532 5823800 www.tatari.com.tr

Hunter Yachts

Hunter Yachts

Marlow-Hunter'ın "World Destination Series" yatlarından her biri –H 40 H 45, H 50 ve H 50cc özellikle uzun süreli seyir ve gemide yaşama konforu için tasarlanmıştır.

Video available.
Compare my selected
Command item
  
Ad No BaşlıkLocationDatePrice
No Records Found.
Ad Type
Category
Filter
Equipment Ads
Command item
  
Ad No TitleLocationDatePrice
No Records Found