Satılık Tekneler

“Tarz sahibi” bir etkinlik : X-Yachts Gold Cup 2021
9/2/2021 “Tarz sahibi” bir etkinlik : X-Yachts Gold Cup 2021 X-Yachts Gold Cup 2021

Yalnızca X-Yachts’lara özgü bir yarış ve festival etkinliği olan X-YACHTS GOLD CUP, bu yıl çok sayıda X-Yachts’ın katılımıyla Aarhus kentinde düzenlendi. Bu yılki yarışlara damga vuran ise, Danimarka’nın kâr amacı gütmeyen dev sivil toplum kuruluşu SAILING AARHUS’un organizasyona tam destek vermesi oldu.

X-Yachts Gold Cup 2021

X-Yachts Gold Cup 2021; mükemmel organizasyonu, ekiplerin her düzeydeki rekabetleri ve yarış sonrası sosyal etkinlikleriyle uzun süre akıllarda kalacak.

X-Yachts Gold Cup 2021 X-Yachts Gold Cup 2021
X-Yachts Gold Cup 2021 X-Yachts Gold Cup 2021

Aralarında X-Yachts ana hissedarı ve aynı zamanda X46 sahibi Ib Kunøe ile CEO Kræn Brinck Nielsen’in de bulunduğu tekne sahipleri ve mürettebatı, yarışlar süresince bir yandan teknelerini daha iyi tanıma fırsatı bulup ekip arkadaşlarıyla bağlarını güçlendirirken, diğer yandan X-Yachts ekipleriyle de dostluklar kurdular.

 X-Yachts Gold Cup 2021

Sayıları 500’ü aşan yelkenciler, akşam partilerinde yemek, müzik ve dansla sosyalleşerek unutulmaz anılar edindiler.

X-Yachts Gold Cup 2021

X-Yachts bu yıl, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Gold Cup’ı bir diğer büyük yelken etkinliğiyle birleştirdi. Gold Cup ile eşzamanlı olarak yapılan Danimarka Yelken Ligi 2.divizyon yarışlarına katılan yelkenciler, yarış akşamı da partiye katılarak coşkuyu arttırdılar.Gold Cup
sırasında ayrıca, Birleşmiş Milletler’in 14 no’lu “Su altında hayat” sürdürülebilir gelişim hedefi doğrultusunda, okyanus temizliği odaklı bir organizasyon olan Danimarka kökenli Race for Oceans için de yardım toplandı.
 


Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com.tr


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint