Satılık Tekneler

Tankoa, S701’i Suya İndirmeye Hazırlanıyor
7/13/2018 Tankoa, S701’i Suya İndirmeye Hazırlanıyor Tankoa Yachts, yapımı tamamlanan 72 metrelik süperyat projesi S701’i suya indirmeye hazırlandığını açıkladı. İsminin ‘Solo’ olduğu belirtilen süperyatın suya iniş tarihi 1 Ağustos olarak kaydedildi.

Tankoa-Solo

Lansmanı, Eylül ayında gerçekleşecek Monaco Yacht Show’da yapılacak olan süperyat Solo’nun iç ve dış tasarımı, Francesco Paszkowski tarafından yapılmıştı. Mühendisliğini ise Studio Ruggiero tamamlamıştı.

Tankoa-Solo.

Çiçeği burnunda süperyat S701, Solo, tersanenin 2015’te suya indirdiği 69 metrelik Suerte’nin çizgilerini anımsatıyor. Tersane ise, yeni süperyatın Suerte’ye kıyasla oldukça farklı olduğunu her fırsatta belirtiyor.

Tankoa-Solo..

Solo’nun Suerte’den en büyük farkı su hattının altında. Gövdenin bu kısmındaki tasarım farkı, yeni yatın ana güvertesinde daha fazla açık alan sağlıyor. Kıç tarafındaki yanlardan gelen merdivenler ve omurga çıkıntıları, yine dikkat çekici farklılıkların başında geliyor. Tüm bunların yanı sıra, daha uzun su hattı boyu sayesinde yatın maksimum sürati 17,5 knot’a kadar yükseltilmiş.

Tankoa-Solo,

Çift 2480’er beygir Caterpillar dizel makinelerle donatılmış olan süperyat, 162 bin litrelik yakıt kapasitesi sayesinde 6 bin deniz mili menzil sunuyor. Seyir sürati 12,5 knot.

Tankoa-Solo,,

Toplamda 12 kişilik misafir kapasitesine sahip olan süperyatın 6 kamaralı iç düzeni bir VIP, 4 çift kişilik ve özel tekne sahibi güvertesinden oluşuyor. Tekne sahibi güvertesi helikopter pisti, jakuzzi, bar, özel salon, kahvaltı köşesi gibi lüks ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Süperyatın mürettebat sayısı ise 18 kişi. 

Tankoa-Solo.,


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.