Satılık Tekneler

Süperyat Lilium, Monaco’da Görücüye Çıkıyor
9/24/2019 Süperyat Lilium, Monaco’da Görücüye Çıkıyor süperyat Lilium

Bilgin Yachts
yapımı 47,5 metrelik süperyat Lilium, 25 - 28 Eylül tarihlerinde Monaco Yacht Show’da ziyaretçilerini ağırlayacak. 

süperyat Lilium süperyat Lilium
süperyat Lilium süperyat Lilium

Adını beyaz çiçekten alan süperyat Lilium’un ismi, modern tasarımını öne çıkaran, iç mekanda tercih edilen açık renklerden esinlenilmiş. Bir önceki gövdeden farklı olarak dekore edilen iç mekanında karşımıza çıkan en çarpıcı fark, şüphesiz mutfak bölümü. Mürettebatın misafirlerle daha az çakışacağı bir düzen sunan Lilium’un mutfağında tasarlanmış olan ada dikkat çekiyor. Bu tasarım sayesinde mürettebat daha verimli bir biçimde çalışabiliyor. 

süperyat Lilium

Genellikle beyaz ve altın dokunuşlar içeren iç dekorasyon, tercih edilen mobilya ve dekoratif eşyaların da desteğiyle oldukça sıcak bir atmosfer ortaya koyuyor. Bilgin Tasarım Ekibi tarafından özenle tasarlanmış olan merdiven boşluğu, tam üstünde kalan jakuzzi’den gelen güneş ışığını mükemmel biçimde iç mekana yansıtıyor. 

süperyat Lilium süperyat Lilium
süperyat Lilium süperyat Lilium
süperyat Lilium süperyat Lilium

Tekne sahibi kamarasının yanı sıra, süperyatta 4 adet misafir kamarası yer alıyor. Her birinde özel ışıklandırmalar ve mermer detayların bulunduğu kamaralar, birbirinden farklı tasarımlarıyla lüks yaşam alanı hissiyatını doruklara taşıyor. 

süperyat Lilium süperyat Lilium
süperyat Lilium süperyat Lilium

Ağustos sonundan beri Güney Fransa kıyılarında olan süperyat Lilium, geride kalan Cannes Yachting Festival’ın ardınan Monaco Yacht Show’da ziyaretçilerine kapılarını açacak. 

süperyat Lilium

bilginyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.