Satılık Tekneler

Steeler'dan 18M Elektrikli Motoryat
2/27/2020 Steeler'dan 18M Elektrikli Motoryat Steeler, tamamen elektrik gücüyle çalışan ilk motoryat projesini hayata geçiriyor. Vripack ile kapsamlı bir işbirliği sonucu ortaya çıkarılan tasarım, Norveçli müşterisine teslim edilmek üzere inşa edilmeye başlandı. 

North LatEtude

İsminin ‘North LatEtude’ olacağı açıklanan, tamamen elektrikli 18 metrelik motoryat, çelik malzemeden inşa edilecek ve üç güverteye sahip olacak. Motoryat, sadece 18 metre boyuna rağmen, sunacağı olağanüstü geniş yaşam alanlarıyla öne çıkacak bir model olacak. 

Motoryatın alt güvertesinde iki ayrı konuk kamarası yer alıyor. Ana güverte ve üst güverte, Steeler’in imza niteliğindeki tasarım unsuruna uyumlu bir şekilde, baştan kıça kadar tek seviyede tasarlanmış. 

North LatEtude

Hydrosta tarafından tasarlanmış olan elektrik sisteminde, su soğutmalı kalıcı magnet tipi elektrik motorlar yer alıyor. Lithium Ion bataryalarla sağlanacak olan güç, 184kW’lık bu motorlardan geliyor. Uzun menzilli seyirler için, 75 kW’lık bir değişken hız jeneratörü ayrıca donatılıyor. 

Teknik özellikleri: 

Boyu: 18 metre
Genişliği: 5,80 metre
Motor: Elektrikli
Ağırlığı: 55 ton
Gövde malzemesi: Çelik
Konaklama: 6 yatak

 
www.steeleryachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS