Satılık Tekneler

İletişim
Gozdem Marin
pelin Demirayak
Land
Line :
0216 455 9824
Cell Phone : 0538 771 1091
Address : Mimar Sinan Mahallesi, Üsküdar Caddesi, YEDPA Ticaret Merkezi H1 Caddesi, No: 82, Ataşehir, İstanbul İstanbul/Türkiye
Store
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

SEAKART 335 Jetbot Ad no: 16048
PRICE : 37,500 $
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

SEAKART 335 Jetbot

INboard 110 hp - 180 hp Yamaha

Yeni nesil performans ve güvenliği deneyimleyin.Çevrenizdeki güzelliği seyredebileceğiniz ya da tenha sahillerde gezinebileceğiniz pastoral günler hayal edin. Ya da bir adrenalin bağımlısıysanız, dalgaların üzerinden atlayıp bu dalgalardan hızla geçmeyi tercih edebilirsiniz.

Hızınız ne olursa olsun, bu macerayı ve bu heyecanlı hayatı yaşamak, artık sizin için bir rüya olmak zorunda değildir.Seakart® 335'in piyasaya sürülmesiyle birlikte, bu sizin için de gerçek olabilir.Kategori C tekne olarak sınıflandırılan Seakart® 335, jet ski'in hızını ve heyecanını birleştiren eşsiz bir hibrittir.Şişme botun güvenliği ve konforu ile birlikte bu eğlence aracı, dolu dolu bir hafta sonu geçirmek isteyen veya bir yat sahibi olup da, demirlediğiniz bir koyda biraz hareket ve biraz da heyecan isteyen bir aile için idealdir.

Seakart® 335, plajlara ve koylara kolayca erişmenizi, gündüz ve gece güvenle gezinmenizi ve ruh haliniz ne zaman isterse, yüzme molaları vermenizi sağlar.Güçlü jet motoru, Seakart®'ı inanılmaz derecede çok yönlü bir hale getirerek, sığ veya derin sularda emniyet ve güvenle kullanmanızı sağlar.Bu tekne küçük olabilir ama, size sınırsız, agresif ve sıradışı bir alternatif olarak sunulmaktadır.

Konfor için tasarlandı.

Seakart® 335 kompakt olmasına rağmen, hem ergonomik, hem de rahat ve konforludur. 5 kişiye kadar koltuk kapasitesi ile birlikte, bu kadar güçlü bir makinenin tüm kontrolü, her zaman sizin elinizdedir.Kullanırken her zaman rahatlık duyacak ve kontrolün sizde olduğunu hissedeceksiniz.

Güvenlik için inşa edildi.

Jet Ski’lerin aksine, Seakart® 335 kontrolden çıkmaz. Yolcular arka arkaya bir sırada oturmaz.Bir kaza ya da çarpışma anında bile, fiberglastan mamul gövde ve teknenin etrafındaki şişirilen tüpler, sizi ve yolcularınızı koruyucu bir koza oluşturur.Tekne, tüm denizler için uygun olup, denizdeki tüm sert ya da sakin havalarda bile, o sizi coşturacak maceranın tadını çıkartabileceksiniz.

Hız için tasarlandı.

.Birinci sınıf kalite ve optimum güvenlik yanında, birinci sınıf performans bizim için bir önceliktir.Bu nedenle tekneye ekonomik ve güvenilir bir Yamaha jeti ile güç vermeyi tercih ettik.Bu muhteşem motor, maksimum hıza ulaşmak için hızlanırken veya çevredeki manzarayı seyretmek için yavaşlarken, Seakart® 335 size hızlı ve eğlenceli bir heyecanı garanti eder.

 

Standart Donanım

Koltuk altında depolama alanı

12 V DC Soket

Katlanabilir oturma grubu

Su atık drenajı

Otomatik yangın söndürme tertibatı

Hız göstergesi

RPM (Devir) göstergesi

Yakıt Göstergesi

Direksiyon arkasında extra hızlandırıcı sistem

Yüzme merdiveni

 

 Teknik Özellikler

Tekne boy : 3.50 mt

Tekne en : 2,00 mt

Ağırlık : 430 kğ

Sandıklı Boyutları :

Tekne boy : 4,00 mt

Tekne en : 2,20 mt

Ağırlık : 500 kğ

 

SEAKART TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ

GÖZDEM MARİN LTD.ŞTİ

Ad Type New
Yacht Type Jetskis
Flag TC
Country Türkiye
City İstanbul
Marina Place karada
Make SEAKART
Model Seakart 335
Date of Build 2019
Length 11.0 ft - 3.50 mt
Width 7.0 ft - 2.00 mt
Draft Belirtilmemiş
Weight 860000 lbs - 430.00 tons
Engine Brand Yamaha
Number of Engines 1
Engine Power 110 HP
Engine Hours 0
Fuel Type Diesel
Fuel Tank Belirtilmemiş
Water Tank Belirtilmemiş
Total Cabins 0
Number of Beds 0
WC 0
Equipments
https://youtu.be/MHvHJzkQZsg
Other Ads
[]