Satılık Tekneler

Royal Huisman’dan 46 Metrelik Yelkenli!
6/2/2020 Royal Huisman’dan 46 Metrelik Yelkenli! Royal Huisman, 46 metrelik yüksek performanslı yelkenli yat inşa edecek. 

Reichel/Pugh-Nauta 151 adı verilen tasarım, aynı zamanda Project 405 olarak anılıyor. Çok tecrübeli yatçılar olarak belirtilen sahipleri; daha konforlu ve süperyat regatta’larında oldukça rekabetçi biçimde yarışabilecek bir yat ile, dünyayı gezebilme hayallerini gerçekleştirecek. Tüm bu değişkenler bir araya getirilerek ortaya çıkarılan bu tasarım, hafif alüminyum ve karbon kompozitten inşa edilecek. 

Project 405

Video konferans ve telefon görüşmeleri neticesinde, yapımı konusunda anlaşma sağlanan 46 metrelik yelkenlinin sahipleri, tasarım aşamasında da yer aldı. 

Nauta Deisgn tarafından tasarlanan konseptin mühendisliğini ise, Reichel/Pugh üstlendi. Yelkenli yatın Panamax karbon armasını ise, Rondal sağlayacak. 

Toplamda 8 ila 10 misafir için yatak kapasitesine sahip olacak yelkenlinin mürettebat sayısı, 8 kişi olacak. Yelkenlinin teslimatının 2022’de gerçekleşmesi ön görülüyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS